Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Oleh o Madzi:”Coraz bardziej się upewniam, że nie chcę tego”.

Dziś od rana atmosfera napięta w domu Wielkiego Brata. Bartek, Igor, Radek i Oleh uznali, że Łukasz gra nie fair podsłuchując rozmowy w pokoju zwierzeń kiedy zadanie jest zakończone. Ponadto pytają, dlaczego Bartek nie został ostrzeżony przez Wielkiego Brata kiedy Łukasz go podsłuchiwał, ale za to ostrzegł Madzię.

Cała rozmowa miała wpływ na zachowanie całej grupy. Oleh całkowicie Madzię odtrąca, mówiąc, że ma się do niej nie odzywać:

Kiedy Łukasz i Madzia poszli do góry, reszta grupy rozsiadła się w salonie i obgadywała sytuację. Głownie chodziło o to, że Łukasz wszedł do programu i Madzia zmieniła swoje zachowanie. Bartek powiedział ” Zawsze byłem za Madzią ale odkąd Łukasz się pojawił to jakby zwapnienia dostała…” na co Oleh skwitował “Chodzi ściemniona”. Igor kontynuował “Jeżeli dojdzie do tego, że będziecie funkcjonowali razem to będziesz miał tak przejebane życie…” , na co Oleh dokończył : “Coraz bardziej się upewniam, że nie chcę tego”. Radek powiedział : “Ja jej nie ogarniam”, po czym cała ekipa zaczęła obgadywać i wyśmiewać niektóre zachowania Madzi, łącznie z Olehem…

Grupa o wszystko w sumie obwinia Łukasza. Oleh mówi “Cokolwiek Łukasz nie zrobi jest fajne i zabawne”. Bartek zaczął głośno myśleć i podrzucił całkiem inny tok myślenia. Powiedział, że jest ciekawy, czy Madzia będzie bardziej zdołowana czy odpadnie Łukasz czy Oleh. Na co Oleh odpowiedział, że jasne, że lepiej gdybym odpadł po czym stwierdził, że ma dosyć tego faworyzowania.

Następnie Oleh skonfrontował się z Łukaszem:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *