Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Koniec zadania tygodniowego. Niezaliczone.

Ten tydzień był wyjątkowo uporczywy i dla mieszkańców i nawet dla widzów. Przede wszystkim nie wiadomo było o co w nim chodzi i jaki jest cel zadania tygodniowego. Jak się okazuje nie tylko widzowie i internauci mieli z tym problem. Sami mieszkańcy domu Wielkiego Brata również…

Ten tydzień był tygodniem pod znakiem czasów prasłowiańskich. Mieszkańcy musieli spać na zewnątrz, tworzyć plemię, stworzyć bóstwa, a jedzenie mieli mocno ograniczone. Wódz plemienia został wybrany i był nim Igor. Nie obeszło się bez dramatów i wyzwisk w międzyczasie.

Wielki Brat nadał Łukaszowi nową rolę. Został kapłanem i co jakiś czas wzywał innych członków plemienia na rozmowy i rozdawał dary. Jego celem było obalenie Igora, domyślaliśmy się oczywiście, że może to być częścią zadania. Wodza udało się obalić, a nowym wodzem został Oleh, który wziął prasłowiański ślub z Madzią.

Następnie zadanie dostała Iza. Wielki Brat przewidział dla niej rolę demona, co nie do końca było zrozumiałe, co miałaby robić. Ostatecznie plemię się rozdzieliło i Łukasz, Madzia i Bartek stworzyli nowe plemię w innym miejscu. Niestety podział był bardzo widoczny i to w życiu realnym a nie tylko w zadaniu. Madzia czuła się źle traktowana przez Oleha, a Igor nie szczędził epitetów pod adresem Łukasza.

Dziś zadanie dobiegło końca ku uciesze naprawdę wszystkich widzów i domowników. Niestety zadanie nie zostało zaliczone. Okazało się, że Łukasza zadaniem miało być przeciągnięcie wszystkich na swoją stronę do nowego plemienia, o czym on twierdzi, że nie miał pojęcia. Rola Izy również dla nich była niezrozumiała. Ostatecznie budżet na zakupy wynosi 400 złotych, a domownicy pobiegli pod prysznic i w końcu mogą korzystać z toalety bez wydzielania papieru…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *