Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Magda Z i Igor upili się w Secret Room!

Magda Zając miała dziś wyjątkowy prezent od wielkiego Brata, mogła zaprosić do secret roomu jedną wybraną przez siebie osobę. Łatwo się było domyślić kogo wybierze! Obserwując ją od dłuższego czasu widzimy, że bardzo polubiła Igora, więc wybrała właśnie jego.

Na parę w sekretnym pokoju czekała na nich niespodzianka w postaci przekąsek i oczywiście alkoholu. Dwie karafki whisky od razu przypadłym im do gustu. Magda i Igor dużo rozmawiali, a na koniec oboje tańczyli a Magda wdzięczyła się jak tylko mogła do Igora.

Następnie wyszli do reszty domowników i zapalili papierosa. Oglądając live trzeba było być czujnym by trafić na odpowiednią kamerę gdyż produkcja skutecznie pokazywała nam obraz stawu i trawy do okoła. Chyba bardzo nie chcieli by widzowie to widzieli.

Igor z Magdą Z musieli przejść do sypialni, a Wielki Brat powiedział, że “Igor jest nieemisyjny” w związku z czym nie może schodzić na dół do reszty domowników, którzy właśnie rozpalili grilla. Reszta domowników wyraziła gotowość w pomocy Igorowi oraz postanowili dać mu wytrzeźwieć i nie rozmawiać więcej na ten temat.

Magda zniknęła tylko na chwilę i zaraz później była już ze wszystkimi domownikami przy grillu i domagała się wódki. Podziękowała wszystkim za piosenkę i za to, że są. Magda choć bardzo pijana upiła się bardziej na wesoło i sympatycznie niż agresywnie i smutno. Domownicy postanowili jej pomóc i w tajemnicy przed Magdą nalewają sobie kieliszki w kuchni tak by nie widziała, a Magdzie powiedzieli, że wódka się skończyła…

W mojej skromnej opinii, Wielki Braciszek i produkcja doskonale wie, że Magda może jutro opuścić dom Wielkiego Brata więc podarowanie im alkoholu oraz trochę intymności może być ostatnią szansą na seks w programie 😉 nice try !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *