Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Czy to Madzia gra czy Oleh?

We wczorajszym odcinku mieliśmy okazję oglądnąć kilka scen, które wydarzyły się pomiędzy Olehem i Madzią. Jedną z głównych scen miał być ustawiony dramat pomiędzy Madzią i Olehem. Magda Z jako prowadząca w tym tygodniu wyznaczyła, że chce zakończyć akcję romansem Madzi w secret roomie na co ona nie wyraziła zgody. Magda więc wymyśliła, że zmienią scenariusz i romans w secret roomie będzie pomiędzy Łukaszem a Olehem.

Niestety tu zaczął się problem, bo Oleh kompletnie odciął się od tego zadania twierdząc, że na pewno nie zrobi tego co oni od niego oczekują. Po czym przesiadł się od Madzi do Izy i tam kontynuował. Twierdzi, że za takie rzeczy w jego kraju ojciec syna zabija. To wyznanie wstrząsnęło Łukaszem, który próbował trzymać do tego dystans aż w końcu nie wytrzymał i powiedział mu, że właśnie ma szanse wyjść z ciemnogrodu, w którym dorastał. Powiedział, mu też, że to nie jest normalne, że ojciec zabija syna przez orientację seksualną. Klimat na ognisku zrobił się dosyć ciężki…

Wyraźnie wkurzony Oleh nawet trochę pokłócił się z Madzią i wbrew temu co mówią wszyscy internauci o tym, że to była ustawka, ja uważam, że to akurat nie była ustawka. Oleh nie mógł powstrzymać emocji i wkurzony na Wielkiego Brata za to, że stawia ich w takich sytuacjach i gra na ich emocjach, nazwał go “h..jem”:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *