Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Czy Madzia chce być z Olehem? Co mówią inni domownicy?

“Związek” Oleha i Madzi śledzi ogrom widzów i internautów. Z dnia na dzień jednak stosunek do tego bardzo im się zmienia. Większość widzów kochała Madzię, a obecnie Madzia traci swoje punty. Jeśli chodzi o Oleha to raz traci raz zyskuje, zależy od sytuacji w domu. Czy między nimi faktycznie coś jest?

W mojej opinii Madzia wcale nie chciała tego “związku”. Celowo piszę w cudzysłowie bo nadal nie wierzę, Madzia chyba też nie wierzy, że oni w ogóle tworzą związek. Madzia opędzała się od niego za każdym razem gdy była ciągle łapana, dotykana, obściskiwana, aż w końcu Oleh sobie wymyślił, że ją kocha. Przypomnijmy… Oni są w programie dwa miesiące, po miesiącu z groszem, zaczął twierdzić, że ją kocha a kiedy wszedł do programu kochał Stefanię, która była jego dziewczyną, a później się okazało, że jednak nie jest jego dziewczyną i wykręcał się, że jest tylko przyjaciółką, w co my oczywiście nie wierzymy. Odkąd był w programie było kilka dziewczyn, którymi się zauroczył, co najmniej dwie inne w ciągu miesiąca – przypomnijmy, że wtedy twierdził, że ma swoją dziewczynę Stefanię. Nagle zakochał się w Madzi, ale czy na pewno?

Oleh jest młodym chłopakiem więc hormony jeszcze u niego buzują, w mojej opinii on sam nie wie czego chce. Nie sądzę by ją kochał, sądzę że się zauroczył i za chwilę spadną mu klapki z oczy, co w zasadzie już możemy gdzieniegdzie zaobserwować. Są urywki kiedy kiwa głową w geście wymownym kiedy ona się maluje lub powie coś co mu nie pasuje albo nie zrobi tak jak on by chciał, co oznacza, że kryje swoje prawdziwe emocje.

Początkowo Oleh robił “maślane oczy” do Madzi, aż ta w końcu uległa i dała się pocałować chociaż w sumie nie chętnie. Wszędzie obserwujemy sytuacje kiedy Madzia musi wyszukiwać milion wymówek aby się nie przytulić, nie dać się pocałować, dotykać czy obściskiwać. O tym właśnie mówiła Justyna Madzi, za co reszta grupy ją skrytykowała. Justyna próbowała wyjaśnić Madzi, że nie musi podawać wymówek kiedy nie chce czegoś robić, po prostu powinna zaznaczać to głośno i szanować siebie i reagować kiedy w towarzystwie pojawiają się żarty na jej temat. Mam wrażenie, że ona wcale nie chce ciągle mieć Oleha uwieszonego na niej, co później zresztą potwierdziła mówiąc to samo do Oleha i tez d Łukasza. We wczorajszym odcinku Madzia była przerażona tym, że Oleh myśli o ślubie i wspólnym mieszkaniu, wszystko ubrała w śmiech, bo tak reaguje na stresujące ją sytuacje.

Warto dodać, że Madzia i Oleh pochodzą z dwóch różnych światów. Madzia mieszka i żyje w otwartym na inność Londynie, a Oleh w konserwatywnym otoczeniu. Często też kieruje się zdaniem swoich kolegów, nie raz słyszeliśmy, że jego koledzy sa tacy i tacy, a nawet że mogą zabić… Jak zatem połączyć te dwa światy? Wczoraj domownicy oglądnęli filmik nagrany z poradnikiem. Okazało się, że był to barwny kolega Madzi. Wszyscy byli w szoku, a najbardziej Oleh… Jak on poradzi sobie z odmiennością przyjaciół Madzi? Czy Madzia będzie chciała być ograniczona przez Oleha, bo obserwujemy wiele zachowań, które pokazują jego zaborczość…

Po obejrzeniu tego filmu wywiązała się dyskusja między Igorem, Bartkiem i Radkiem na temat właśnie Oleha i Madzi. Chłopaki rozprawiali o tym, jak Oleh dostosuje się do przyjaciół i trybu życia Madzi:

Domownicy również zaczęli oceniać Madzię po swojemu:

W artykule zawarta jest moja prywatna opinia, która nie musi się nikomu podobać, jeśli się z nią nie zgadzasz zapraszam do komentowania :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *