Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Kasia: “Chcę być gwiazdą”

Wczoraj w programie Big Brother Arena wiele emocji. Do samego końca nie było wiadomo kto odpadnie, a walka przez cały tydzień toczyła się przede wszystkim pomiędzy Radkiem a Kasią jakby reszta nominowanych osób nie istniała. Ostatecznie program opuściła Kasia.

Zaraz po ogłoszeniu wyników zaskoczona Kasia pożegnała się z domownikami i opuściła teren domu Wielkiego Brata, skąd trafiła od razu do programu na żywo Big Brother Arena. Kasia świetnie się czuła na scenie, można by powiedzieć, że była w swoim żywiole! Kasia bez pardonu odpowiedziała na pytanie prezenterki o dalsze plany mówiąc, że chce być gwiazdą! Wydawała się jednak zaskoczona, że rozmowa trwała zaledwie kilka minut na scenie, w moim odczuciu spodziewała się reszty programu na jej temat. Jakie były dla niej najlepsze momenty w programie? Sama opowiada o tym w studio, chociaż opowiada głownie o sobie. Najlepszy moment był kiedy wpadła w szklane drzwi, oraz to jak śpiewała, a także to jak coś ugotowała dla wszystkich, bo jak twierdzi świetnie gotuje.

Kasia dziś rano odwiedziła program Dzień Dobry TVN i zdążyła już nagrać kilka relacji na swoim Instagramie gdzie mówi o tym, że ciężko jest być nominowanym tyle razy czyli wiedzieć, że grupa nie bardzo chce z tobą przebywać, a jednak musisz mieszkać pod jednym dachem ze wszystkimi, którzy tyle razy ją nominowali. Twierdzi, że jest zaskoczona, że tak świetnie czuje się po wyjściu z programu jakby załapała wiatr w żagle. Posłuchajcie:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *