Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Justyna publikuje film i mówi o tym dlaczego wyszła z programu.

Justyna po wielu przejściach w domu Wielkiego Brata opuściła program na własne życzenie, a wraz z nią z domu wyszedł również jej chłopak Paweł. Wydawać by się mogło, że Justyna dostała ogromne wsparcie od Pawła i od tej pory będzie już tylko lepiej, bo jak wiemy kilkakrotnie chciała już opuszczać program i była w złym stanie psychicznym. Internauci uznali, że TVN faworyzuje veganów i dlatego im pomaga, ale jak wiemy ludzie potrafią szukać sensacji wszędzie co nie koniecznie musi iść zgodnie z prawdą.

Justyna nagrała filmik na swoim Youtubie mówiąc o tym co ją denerwowało w domu Wielkiego Brata oraz dlaczego opuściła program. Na wstępie zaznaczyła, że weszła do programu, bo uważała, że może on być dobrym miejscem do zarażenia ludzi veganizmem i chęcią spotkania innych ludzi, którzy mają swoje własne pasje. Powiedziała również, że szybko się rozczarowała, a sytuacje w których domownicy woleli zrobić zebranie o zasikaną deskę były żenujące. Justyna żali się, że od tego programu i ludzi w nim oczekiwała zdecydowanie więcej. Szalę przechylały sytuację, w których pojawiały się żarty o zaliczaniu Madzi gdzie “Oleh mówił, że jak kamery i światłą zgasną to zaliczy Madzie wiele razy” co Justynę bardzo zaskoczyło, a jeszcze bardziej sam fakt, że Madzia nie reaguje na takie szowinistyczne żarty.

Następnie opowiedziała o sytuacji z Radkiem i Olehem, gdzie Oleh ponosił rękę w geście witającym Hitlera, który jest zakazany i obraźliwy. Dziwiła się Radkowi, który tyle mówił o swoim patriotyzmie i zamiłowaniu do historii, że nie reagował. Kiedy Wielki Brat wezwał Justynę i Radka do pokoju zwierzeń okazało się, że to Radek jednak zgłosił tą sytuację, następnie Oleh miał pretensje do Justyny, bo był pewny, że to ona doniosła na niego do Wielkiego Brata. Najgorsze dla Justyny zaskoczenie było to, że mimo, że Radek był wtedy obecny i słyszał, że Oleh oskarża Justynę o donos, Radek nie zdementował i nie wyprowadził Oleha z błędu oraz nie przyznał się, że to on zgłosił ta sytuację Wielkiemu Bratu. Justyna uznała, że nie można oceniać nikogo przez pryzmat tego jaki jest w programie, bo są tam ekstremalne warunki jednak przykro jej, że dla ludzi w programie ich wartości i zasady gdzieś schodzą na drugi plan i pojawia się chamstwo, prostactwo i żarty o kupie.

Justyna kontynuuje dalej, że odeszła w dniu szczerości w domu Wielkiego Brata. Zaznacza, że nie odeszła dlatego, że przestraszyła się, że inni usłyszą co ona mówiła na ich temat. Odeszła bo pokazano jej, że jej dobre chęci i pomoc Madzi, zostały odebrane jako “rycie bani”. Justyna dziwi się, że nikt nie reagował i nie pomógł Madzi, albo w ogóle nie widział problemu kiedy Madzia była wielokrotnie w sytuacjach kłopotliwych i wstydliwych. Ciągle obłapywana przez Oleha pozwalała na to, żeby on zagarniał ją jak rzecz. Justyna twierdzi, że chciała by bardziej szanowała siebie i żeby umiała powiedzieć “Nie” w sytuacjach kiedy nie chce być dotykana czy przytulana. Justyna uznała, że kompletnie jest tutaj nie zrozumiana, jeśli zrobiła coś w dobrej wierze, a zostało odebrane kompletnie negatywnie “Uznałam, że nic tu po mnie” kontynuowała.

Justyna w swoim filmie przyznała, że Paweł nie powinien wchodzić do programu jako osoba, która widziała już wcześniej jak to wygląda w telewizji oraz wiedząc o czym piszą widzowie internauci. Uznała, że Paweł zachowywał się nieco inaczej niż w normalnym życiu co sprawiło, że Justyna kompletnie się rozsypała. Paweł nie mógł mówić o niczym co działo się na zewnątrz, a Justyna z braku tej wiedzy wariowała, że coś jest mocno nie tak jak trzeba. Dodatkowo doszła myśl, że zadania w domu Wielkiego Brata mogą wpłynąć negatywnie na ich związek. Po dniu szczerości jednak osoba Pawła była jej niezwykle na rękę gdyż nie musiała sama wychodzić i sama mierzyć się z tym wszystkim co czeka na nią na zewnątrz, a wychodząc na własne życzenie nie musieli brać udziału w livie.

Justyna opowiedziała też sytuację z rzekomym pchnięciem jej w kuchni przez Pawła, które internauci wychwycili z jednej kamery. Tłumaczyła, że Paweł się do niej dobierał i to ona odepchnęła jego twierdząc, że nie chciała by kamery w domu wychwyciły takie momenty i żeby internauci przerobili sobie tą sytuację okrzykując ich napalonymi. Moim zdaniem musiała się naprawdę mocno odepchnąć skoro upadła na podłogę… Chcielibyśmy zobaczyć faktyczne nagranie z kuchni , co również potwierdziła Justyna i dodała, że “ludzie nadinterpretują to co widzą w telewizji.” Justyna była również kompletnie zaskoczona, że internauci tak rozdmuchali sytuację, której w sumie nie było. “Mogą wyrażać swoją opinię ale po co szerzyć kłamstwo? Mogą mnie hejtować w sumie po obejrzeniu niektórych odcinków sama siebie bym hejtowała”.

Justyna na koniec skwitowała, że cieszy się, że opusciła ten program, bo gdy widzi teraz co dzieje się między Madzią i Olehem, Igorem i Izą czy Igorem i Magdą Z to nie chciałaby nadal być w tym programie. Zobaczcie pełne video:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *