Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

“Zaliczam poranny wzwód tylko tego nie wykorzystaj” Igor wita rano Magdę.

Wczorajsza impreza w związku z udanymi zakupami przerodziła się w niezłą popijawę. Na końcu streamu z Player’a widzieliśmy jak Magda Z wchodzi do łóżka Igorowi. Nie widzieliśmy niczego więcej niż to, że go dotykała pod kołderką, co mu się podobało gdyż również z nią pod tą kołderką się cieszył.

Internauci moment podłapali temat, że Magda Zając molestuje Igora. Żądają usunięcia jej z programu gdyż odwracając sytuacje, gdyby kobieta była pijana a mężczyzna się do niej dobierał mogło by to być uznane za molestowanie i gwałt. Ja jednak uważam, że to co widzieliśmy plus zadowolenie Igora raczej gwałtem ani molestowaniem nie jest. Igor był świadomy i było mu dobrze, a także gdyby chciał to po prostu by ją odepchnął.

Tak czy siak rano obudzili się obok siebie w dość śmiesznych nastrojach. Igor oznajmił Magdzie “Zaliczam poranny wzwód tylko tego nie wykorzystaj!”. Zaledwie po paru sekundach Igor dostał wezwanie do pokoju zwierzeń od Wielkiego Brata. Wszyscy w sypialni wybuchnęli śmiechem, a Igor zakłopotany ale bez pardonu odpowiedział: ” muszą poczekać, nie będę tak latać. Poza tym głowa mnie boli, kapeć w buzi, mózgownica itd…
no nic, układam co mam układać w gaciach i lecę “

Odezwała się Magdę Z. “W nic mnie nie mieszaj, pamiętaj..”
Igor : “Jak nie mieszaj, jak czuje, że mi w gaciach machloiłaś” 
Magda Z. “Nie, to nie byłam ja tym razem!”
Igor : “Idę, jezu moje dziecko leży na podłodze”
Iza : “idź, idź, to WB bedzie Ciebie pytać kto Ci majtach…”

Magda Z: “On jest jeszcze nawalony jak szpadel.. “

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *