Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Madzia podsłuchuje: “Szkoda sobie zawracać d…”

Madzia przyłapała Olega i Magdę Zając jak rozmawiali na jej temat w pokoju telewizyjnym. Magda głownie przekonywała Oleha, żeby dał sobie spokój z Madzią, gdyż jej sytuacja z rodzicami jest na dłuższą metę nie do zniesienia.

Madzia dopiero niedawno ujawniła swoją sytuację życiową z rodzicami. Mimo tego, że ma 30 lat, rodzice wyznaczali jej godzinę powrotu do domu jeszcze do niedawna! Widać, że jej rodzice mają na nią ogromny wpływ aż do tego stopnia, że Madzia ma wyraźny problem z podejmowaniem własnych życiowych decyzji. Właściwie, zgłoszenie się do programu Big Brother Polska było pewnego rodzaju buntem przeciw rodzicom, gdzie uznała, że będzie to pierwsza decyzja całkowicie jej i przeciw jej rodzicom. Madzia bardzo się boi, że zrobi coś co nie spodoba się jej rodzicom. Zupełnie jakby miała 15 lat…

Madzia jest naprawdę słodką istotką ale jednak wydaje się być naiwną nastolatką w ciele dorosłej kobiety. Zwykle polega na opinii innych. Chociaż Oleh ma 20 lat to mentalnie jest bardziej dojrzały niż Madzia. Madzia jednak jest naprawdę dobra, krucha i bardzo wrażliwa i to zdecydowanie sprawia, że mężczyźni chcą się nią opiekować.

Pomimo tego, że głownie w domu Wielkiego Brata oraz w Internecie krążą rozmowy na temat tego czy Oleh jest dobrą partią dla Madzi, tu Magda Zając pokazała problem cakiem z innej strony. Czy Madzia jest dobrą partią dla Oleha?

Siedząc na kanapach w pokoju telewizyjnym uświadamiała Oleha, że będzie w związku z nią i z jej rodzicami. Głównie to oni będą wszelkie decyzje podejmować za nią i zdaniem Magdy Madzia niestety nie jest na tyle dojrzała, żeby odciąć pępowinę mimo swojego wieku. Magda radzi Olehowi, aby zostawił to w spokoju. Posłuchajcie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *