Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Łukasz vs Igor – Pierwszy trenerski sparing!

Po odejściu Pawła producenci programu Big Brother Polska wpadli na fantastyczny pomysł. Niczego nie podejrzewający widzowie pod koniec programu Big Brother Arena w niedzielę doznali szoku kiedy się okazało, że na scenie pojawił się Łukasz Darłak, który opuścił dom kilka tygodni wcześniej. Mało tego, Łukasz był w czerwonym sportowym, bokserskim stroju i właśnie zamierzał wejść do domu Wielkiego Brata!

Widzowie i Internauci nie mogli uwierzyć w taki obrót spraw. Łukasz podniósł rękawice i zamiast Pawła to właśnie on będzie walczył z Olehem i będzie trenowany przez Igora. Po wejściu do domu Wielkiego Brata Łukasz obawiał się jednak czy Igor porzuci uprzedzenia do niego i będzie rzetelnie go trenował.

Kolejnym powodem do stresu dla Łukasza jest Oleh czyli jego przeciwnik. Odkąd zamieszkał w domu Wielkiego Brata przeprowadził z Madzią kilka ważnych rozmów na temat jej “związku” z Olehem, który poczuł się mocno zagrożony. Łukasz oświadczył Madzi, że Oleh nie jest dla niej dobrą partią jednak ona uznała, że powoli w “to” wchodzi. Oleh oznajmił Łukaszowi, że kocha Madzię więc ten stwierdził, że nie będzie się między nich mieszał. Łukasz jednak podobnie jak i Oleh przyznali w Pokoju Zwierzeń, że się obawiają walki dlatego, że mogą kierować się prywatnymi powodami, niekoniecznie z czystym sportowym duchem.

Dziś odbyła się pierwsza sparingowa walka Łukasza i Igora. Dwie rundy. Osobiście uważam, że całkiem nieźle mu idzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *