Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Igor: “Budzę się, a Magda mi miesza w majtach.”, Czy Madzia całowała się z Olehem?

Ciężki poranek w domu Wielkiego Brata. Domownicy budzą się po wczorajszej imprezie i próbują przypomnieć sobie co się działo poprzedniego wieczoru.

“Budzę się rano, a tu Magda mi miesza w majtach” – Skwitował Igor po czym wszyscy wybuchnęli śmiechem. Iza przebudziła się mówiąc, że nadal kręci jej się w głowie, a Bartek mówi, że większości nie pamięta. Dzień rozpoczął się… kacem…

Mimo klątwy upojnej nocy, nastroje w domu są dosyć miłe, a może nawet miłosne. Madzia i Oleh śpią mocno objęci. Wczoraj nawet w sieci krążyło zdjęcie z rzekomego ich pocałunku.

Prawda jednak wyglądała całkiem inaczej. Oleh wziął Madzię z zaskoczenia i pod pretekstem buziaka w policzek w ostatniej chwili odwrócił głowę i Madzia cmoknęła go w usta, co od razu wychwycili czujni internauci.

Dzisiejszy poranek był też zaskoczeniem dla Igora, który obudził się zdziwiony, że zamiast Bartka w jego łożku była Magda Zając. Jednak rano zupełnie mu to nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie. Magda zapytała czy może sobie Igora pomacać, na co on w ogóle nie zaprotestował. Poranek zatem był bardzo miły :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *