Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Jest oficjalny komunikat w sprawie głosowania!

Według najnowszego wpisu na stronie BigBrother Polska w najbliższą niedzielę osoby, które były nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata są BEZPIECZNE.

Wczoraj w domu Wielkiego Brata było mnóstwo emocji. Dzień szczerości początkowo wydawał się dniem zbawiennym, gdyż uczestnicy wyjaśniali sobie między sobą zażyłości, które widzieli na ekranie w pokoju multimedialnym, co pomogło by oczyścić dosyć ciężką atmosferę w domu. Jednak wszystko szło dosyć dobrze dopóki Justyna nie zobaczyła co o niej mówią inni uczestnicy w domu, a w zasadzie prawie wszyscy domownicy.

Justyna kompletnie się załamała i nie chciała mówić o tym co widziała. Następnie po obiedzie zażądała opuszczenia programu, a jej chłopak popierał tą decyzję. Justyna razem z jej chłopakiem opuścili dom 40 minut przed rozpoczęciem Big Brother Nocą jednak nie pojawili się w nocnym wydaniu na żywo na co wszyscy widzowie czekali z ciekawością.

Po wieczornym wydaniu programu pojawił się jeszcze jeden szczegół. Pokazano tablicę z procentami/wynikami do tej pory, z której jasno wynikało, że Justyna w niedzielę opuściła by program głowami widzów w wysokości ponad 60%. Producenci programu uznali, że Kasia i Magda Zając są bezpieczne, gdyż Justyna i tak opuściłaby program. W niedzielę nikt nie opuści domu Wielkiego Brata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *