Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Domownicy usłyszeli co mówią o nich inni w domu. Trwa dzień szczerości.

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata dziś mieli możliwość poznać co mówią i sądzą o nich inni domownicy. Wielki Brat każdego domownika zaprosił do pokoju multimedialnego i pokazał im filmiki z których usłyszeli co mówią o nich inni.

Kasia usłyszała od Radka, Magdy i Igora, że podsłuchuje i wynosi informacje do Justyny i Pawła. Natomiast Igor usłyszał rozmowę Pawła i Justyny na jego temat. Radek również usłyszał rozmowę Justyny i Pawła.

Wielki Brat zrobił dziś jeszcze jedną ciekawą rzecz. Ściągnął zakaz rozmawiania o nominacjach. Dziś domownicy mogą rozmawiać o nominacjach między sobą jednak jedynie w sekretnym pokoju. Za każdym razem domownicy muszą zapytać o pozwolenie Wielkiego Brata. Warunek jest taki, że mogą rozmawiać jedynie o nominacjach bieżących. Nie wolno im rozmawiać o nominacjach przeszłych ani przyszłych.h

Dzień szczerości z pewnością wprowadzi masę zamieszania w domu Wielkiego Brata. O dziwo! Uczestnicy praktycznie od razu wyjaśniają sobie sytuacje, które widzieli w pokoju multimedialnym. Producenci programu spodziewali się raczej dramatów, a jednak trwa jasne wyjaśnianie sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *