Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Chce opuścić program, to ostateczna decyzja!

Justyna os wielu dni nie jest w zbyt dobrym stanie psychicznym. Kilkakrotnie chciała opuścić dom Wielkiego Brata w ciagu ostatnich kilku tygodni. Siły dodał jej fakt, że do programu dołączy jej chłopak Paweł. Jednak i tak podział w domu był widoczny gołym okiem i para trzymała się z dala od grupy.

Dziś w domu Wielkiego Brata dzień szczerości. Każdy z domowników jest zapraszany do pokoju multimedialnego gdzie ma szanse obejrzeć filmik o tym co sądzą o nich inni domownicy. Justyna po zobaczeniu nagrania mocno się załamała. Po wyjściu ciężko się jej było otrząsnąć:

Nie bardzo było kiedy zamienić słowo, gdyż lada chwila mieszkańcy domu siadali do obiadu. Kiedy tylko skończyli jeść Justyna z Pawłem podążyli do kuchni gdzie Justyna kompletnie się rozsypała. Justyna twierdzi, że nie ma już ochoty być w programie, wśród tych ludzi, gdzie nie jest kompletnie rozumiana. Szczególnie ubodło ją kiedy Oleh powiedział na nagraniu “po h… ona tu przyszła” (do programu). Justyna przynaje, że na zewnątrz zorbi więcej dobrego i dla ludzi i dla siebie i dla zwierząt i nie ma ochoty tu już być.

Justynie przyszła na pomoc i pocieszenie Madzia, która przekonywała ją do przemyślenia swojej decyzji. Justyna jednak definitywnie odmawiała mówiąc, że ma kompletnie dość tej atmosfery i to nie jest pierwszy raz kiedy chce opuścić program więc ta decyzja jest przemyślana. Wtórował jej Paweł, który powiedział Madzi, że w momencie kiedy Justyna przestaje się dobrze bawić w tym programie, bycie w nim nie ma sensu. Spodziewali się świetnych przygód, zabaw, wymiany poglądów, a nie granie na emocjach.

Wielki Brat zaprosił do pokoju Pawła sam na sam, bez Justyny. W tej chwili w pokoju zwierzeń jest Paweł, a Justyna rozmawia z Kasia i Madzią. Para spakowała już swoje walizki i jest zdecydowana by jeszcze dziś opuścić program.

Update: Do pokoju zwierzeń weszła Justyna, a Paweł rozmawia na te temat z Kasią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *