Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Paweł zazdrosny o Igora!

Dziś mieszkańcy domu Wielkiego Brata zmagali się ze swoimi fobiami. Jedną z fobii Izy jest strach przed karłami, więc do domu zaproszono gościa-karła. Na szczęście był miły i dał się poznać od dobrej strony. Wszyscy usiedli na tarasie u słuchali oraz opowiadali sobie anegdotki z życia w programie.

Jedną z zabaw w tym tygodniu jest łączenie sznurkiem dwóch osób, głównie tych, którzy się niezbyt lubią. Zadanie polega na tym, że jedna z tych osób ma zakryte oczy. Podczas rozmowy na tarasie Justyna była związana z Igorem i miała zakryte oczy hustą, nie widziała, że pomimo zimna na zewnątrz Igor nie miał żadnej koszulki na sobie. Kiedy przypadkowo go dotknęła zdziwiła się i zaproponowała, że okryje go bluzą.

Siedzieli w ten sposób raptem chwilkę. Dotąd aż wrócił Paweł. Kiedy Justyna zorientowała się, że jej chłopak już wrócił oznajmiła Igorowi :”Koniec przytulania, Paweł wrócił”.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie późniejsze zachowanie Pawła, który przy wszystkich dosyć spokojnym ale dosadnym tonem oznajmił Justynie, że nie ma tolerancji dla takich zachowań.

Nie było to tylko moje odczucie. Internauci w mig to wychwycili. Dosadny ton głowy Pawła zauważyli nawet mieszkańcy domu, a w tym Madzia, która później poruszyła temat i pytała Justyny czy wszystko w porządku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *