Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Kuba napisał przeprosiny na Facebooku…

Kuba karnie opuścił program po wielu upomnieniach Wielkiego Brata. Ostatecznie czarę goryczy przelał rasistowski żart. Miał zaledwie 5 minut na opuszczenie domu Wielkiego Brata.

Kuba był uczestnikiem programu, który wszedł później niż reszta mieszkańców. Miał ze sobą wiedzę o uczestnikach, a co najważniejsze wiedzę o tym, jak uczestnicy są postrzegani przez widzów i Internautów. Mimo wszystko dał się poznać bardziej od strony agresywnego i chamowatego osobnika. Czasem udało mi się coś powiedzieć mądrze, ale wysokie mniemanie i chęć przypodobania się innym sprawiały, że Kuba zmieniał się w wulgarnego krzykacza nie przebierającego w słowach, często niemiłego oraz o homofobicznych i rasistowskich zachowaniach.

Spółkując z Igorem i Olehem wyciągnął do wierzchu ich najgorsze cechy. Początkowo lubiany Igor po wejściu Kuby i Angeliki diametralnie zmienił się w patologicznego głupka. Zmiany widać gołym okiem gdyż odkąd Kuba i Angelika opuścili program Igor od nowa normalnie dogaduje się z domownikami i zmienił swoje zachowanie…

Kuba po wyjściu z domu Wielkiego Brata długo nie zabierał głosu. Jednak już wczoraj wieczorem na jednej z grup społecznościowych na Facebooku wkleił swój wpis:

Komentarze były dość zróżnicowane. Jedni gratulowali mu odwagi, a inni sądzą, że to wybielanie swojego wizerunku i nie należy mu wierzyć. Ja obstaję za tą drugą opinią. Sytuacja się powtarza. Kozakujący Maciek tak jak i Kuba w domu, a po wyjściu zmiana o 180 stopni i nagle publikacja przeprosin, a wszystko to przez to, że górę wzięły emocje… Na dowód wpis na jego stronie, który obraża muzułmanów, czyli jednak jest uprzedzony do innych nacji, a jego żart był celowy.

Swoją drogą uważam, że Kuba sam tego elaboratu nie napisał…

1 KOMENTARZ

  1. Gruba siostra. A powiedzenie dowcip) JA TAM RASISTĄ NIE JESTEM ALE ASFALT MA SWOJE MIEJSCE słyszałaś? Jak nie rozumiesz o co chodziło w żarcie i co miało być esencją anegdoty to nie przypinaj Kubie łatki rasisty. Napisał szczere przeprosiny. Lecz niektórym to mało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *