Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Justyna: “Czy jesteś tu po to, żeby wykręcić kolejną dramę i zrujnować nas?”

W domu Wielkiego Brata Justyna ostatnio przezywała ogromny kryzys. Czuje, że Paweł nie zachowuje się tak jak zwykle poza programem czyli w ich naturalnym środowisku. Wyprowadza ciekawą teorię.

Odkąd Paweł wszedł do domu Wielkiego Brata, Justyna całkowicie inaczej się zachowuje. Przestała integrować się z grupą i spędza czas głownie z Pawłem w łóżku. Internauci nie pozostawiają na parze vege suchej nitki mówiąc, że jest to nie fair, że jej factet jest w programie i sugerują posiadanie układów w TVN. Uważają, że program ich faworyzuje.

Jednak kilka sytuacji wydarzyło się w domu Wielkiego Brata, które kazały Justynie włączyć alarm w swojej głowie. Przede wszystkim zauważyła, że Paweł nie zachowuje się zwyczajnie. Chociaż Internauci ją wyśmiewają i nazywają paranoiczką, ja uważam, że kto jak kto ale ona na pewno wie kiedy jej chłopak nie jest taki jak zwykle bywał. Nie wiemy o co jej chodzi jednak często jesteśmy świadkami sytuacji gdzie Justyna zapatrzona w Pawła chce się przytulić czy pocałować jednak on jej unika, odpycha a raz nawet odepchnął ją na tyle mocno, że upadła na podłogę w kuchni.

Wszyscy obserwujemy jak Justyna jest mocno zaangażowana w ich związek a niestety Paweł sprawia wrażenie zimnego w uczuciach. Ostatnia sytuacja jednak daje do myślenia, kiedy Justyna na skraju histerii rozmawia ze swoim chłopakiem.

“Czuję, że nie zachowuje się normalnie, że nie możesz mi powiedzieć o co chodzi. Nie wiem co tu robisz, czy ty tu jesteś po to żeby było fajnie i zabawnie, czy jesteś tu po to, żeby wykręcić kolejną dramę i po prostu zrujnować nas?” – mówi Justyna do Pawła. Jest to dosyć ciekawy fragment rozmowy gdyż Justyna wyraźnie jest przejęta. Czy ona uważa, że Paweł byłby zdolny do tego, żeby dać się na przykład przekupić? Czy Justyna pomyślała, że on mógłby być zdolny, do zrobienia czegoś na tyle głupiego, żeby zrujnować im życie? Według mnie TAK! Zna go wiele lat i wie do czego jest zdolny. Poza tym w momencie kiedy to mówi jest ujęcie na Pawła, gdzie chłopak zdecydowanie nie protestuje, a raczej jest zagubiony jakby zobaczył, że Justyna trafiła w sedno, opuścił wzrok i zaczął patrzeć na ręce. Nie wiem jak wy, ale ja w tej chwili bym zaprotestowała lub powiedziała coś by uspokoić ją np. zwykłe “będzie dobrze nie dobieraj sobie do głowy, wszystko jest ok”. Jednak nie zrobił tego…

Dalej Justyna kontynuuje, że ma nadzieje, że nie będzie żałowała tego całego programu, na co on kompletnie nic nie odpowiada. W mojej opinii coś jest jednak na rzeczy. Justyna ma swój kanał na youtubie, który cieszy się popularnością. Ona jest gotowym produktem, który wystarczy oszlifować i wypuścić ją na antenę TVN ze swoim własnym programem na temat kuchni vege. Przecież ten temat jest teraz w modzie, więc ja sądzę, że taki będzie finał. W swoim talk show Justyna opowiadała, że jej chłopak był bankrutem i przyjechała rezygnując z kariery w Hiszpanii dla niego. Co oznacza (co również widzimy) jak bardzo jest mu podporządkowana. Jego zła sytuacja finansowa pozwala myśleć, że jednak może zagrać ryzykownie i wpaść w niekorzystne układy i podjąć błędne decyzje. Czy Paweł wszedł z produkcją w jakiś układ?

Kolejny ciekawy aspekt tej pary jest taki, że jeszcze jak sama Justyna była w domu Wielkiego Brata a jej chłopak się lansował w nocnym wydaniu Big Brother Nocą, w Internecie wrzało, że na plecach Justyny promuje swój wizerunek. Czy jest możliwe, że produkcja zapewniła Pawłowi immunitet, bo było więcej jak pewne, że Bartek nominuje właśnie jego gdyż z reguły wszyscy nominują ostatnią osobę, która jest najkrócej w domu Wielkiego Brata? Jest to śmiała teoria ale nie niemożliwa. Dzięki temu Paweł zostaje w programie, a prawdopodobnie dom opuści Justyna.

Czy to było w porządku wobec Justyny, przecież jej chłopak doskonale wiedział, że tak się sprawy potoczą, było to do przewidzenia kiedy tylko ujawniono, że wchodzi jej chłopak. Uznałam to jako “podłożenie świni” po prostu “wilcza przysługa” dla niczego nie świadomej Justyny. On musiał wiedzieć, że on i ona staną się celem “hejtu” , bo wprowadzenia dla niej najbliższej osoby jest nie w porządku w stosunku do innych mieszkańców, który od wielu tygodni walczą ze swoją tęsknota za domem i bliskimi. Spodziewać się należało nominacji i dla niej i dla niego, jednak być może załatwiono mu immunitet, a Justyna opuści dom. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji ale myślę, że to nie koniec i coś jest na rzeczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *