Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Czy Paweł popchnął Justynę? “To nie jest zabawne, tu są kamery!”

Od rana w Internecie wrzawa! Widzowie spekulują na temat rzekomego popchnięcia Justyny przez Pawła. Na filmiku krążącym na wielu grupach społecznościowych widać wyraźnie Justynę upadającą na podłogę w kuchni!

Wejście Pawła do domu Wielkiego Brata było przyczyną gorących dyskusji w Internecie oraz w samym domu między mieszkańcami. Jedni cieszyli się, że Justyna przestanie być cieniem samej siebie, a inni uważali, że jej chłopak robi jej wilczą przysługę.

Nadal trwa dyskusja na temat dziwnego zachowania pary, która spędza czas głownie w łóżku. Widzowie zarzucają im nieintegrowanie się z grupą. Uważają, że Justyna wiele straciła od czasu wejścia jej chłopaka do programu.

Mieszkańcy również przywitali go z pewnym dystansem. Uważają, że nie jest to do końca sprawiedliwe gdyż wszyscy tu tęsknią za bliskimi, a Justyna dostała mocne wsparcie. Poza tym jest już połowa trwania programu więc Paweł ma połowę drogi za sobą.

Czy jest coś czego możemy nie wiedzieć o tej parze w domu Wielkiego Brata? Widzowie i Internauci zauważyli, że Paweł stopuje Justynę na każdym kroku. Izoluje ją od grupy i upomina. Wygląda to tak jakby Justyna była mu kompletnie podporządkowana, a on nieco wycofany. Często ją od siebie odpycha kiedy są między mieszkańcami jednak nalega i proponuje jej by spędzali czas głownie w łóżku.

Wczorajsza sytuacja dała wszystkim do myślenia. Czy Justyna została popchnięta przez Pawła aż tak mocno, że ta upadła z siłą na podłogę? Szybko się zebrała i zganiła swojego chłopaka z oburzeniem udając się do sypialni.

Sytuacja zaczęła się wcześniej zaraz po zabawie z ogórkiem i pomarańczą gdzie domownicy w tańcu przekazywali sobie rekwizyty bez użycia rąk. Wyglądało to komicznie i zarazem kipiało erotyką. W kuchni Justyna śmieje się z Pawłem żartując z pupy Madzi i mówi “ja się nie gniewam, ja wiem, że to był żarcik” po czym chłopak ją całuje. Następnie słyszymy jak Justyna mówi żartobliwie, że “najpierw ocierasz się o pupę Madzi, a następnie całujesz się ze mną, extra!”. Najwidoczniej chłopak Justyny nie zrozumiał żartu, bo popchnął ją do tyłu, a ona spadła ze sporą siłą do tyłu, co widać wyraźnie na filmie. Justynie się to nie spodobało i od razu podnosząc się zaprotestowała: “Nie żartuj tak sobie nawet, pobudka tu są kamery, weź!” po czym jej chłopak coś powiedział, czego nie rozumiem i ona odpowiedziała “To nie jest zabawne, tu są kamery i ja się nie chcę tak bawić!”. Co o tym myślicie?

1 KOMENTARZ

  1. Jak dla mnie to była kontynuacja głupiej zabawy “w ogórka” z salonu. Po prostu wygłupiali się, a Justa upadła i pouczyła go, że są kamery, by widzowie nie odebrali tego w beznadziejny sposób. Zauważcie, że idą po tym do łazienki, myją się, całują przytulają i idą spać…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *