Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Madzia załamana nowym zadaniem…

Po wczorajszym wyjściu Łukasza nadal w domu napięta sytuacja. Dziś Wielki Brat podzielił uczestników na dwie grupy według podziału, o którym mówił wczoraj Igor.

Gang słodziaków z Justyną na czele przeciw gangowi patosów z Igorem na czele. Iza oraz Bartek mogli sami zdecydować gdzie chcą przynależeć. Zadanie polegało na tym, że Radek miał zrobić obiad grupie słodziaków, a Justyna przeciwnej. Praktycznie z miejsca pojawiły się dziwne sytuacje. Grupa patosów zaczęła mieć chamskie odzywki w stosunku do członków grupy słodziaków. Pomimo, że zadanie wyszło od Wielkiego Brata, dało się odczuć już wcześniej ten podział miedzy domownikami.

Igor do Justyny odezwał się w niezwykle wulgarny sposób, mimo tego, że powiedział to, w zrozumiały tylko dla swojej grupy, żart. Justyna zwyczajnie zaniemówiła:

Następnie Madzi puściły nerwy. W końcu przełamała się i powiedziała co o tym wszystkim myśli. Madzia znana jest ze swojej wrażliwości i często płacze jednak nigdy nie widzieliśmy jej aż tak zdenerwowanej:

Następnie Radek próbował dotrzeć do Madzi i pocieszyć ją twierdząc, że to jest show, a tak naprawdę nie ma żadnego podziału na grupy. W mojej opinii Radek chyba nie chce widzieć, że jest wyraźny podział. Mimo tego próbuje być dyplomatyczny i rozmawiać ze wszystkimi oraz zachować normalny stosunek ze wszystkimi. Czy Big Brother zmierza w złym kierunku?

Następnie Justyna zabrała głos w kuchni uświadamiając zdziwioną Angelikę, że ich żarty są na niskim poziomie i dlatego Madzia zalała się łzami. Szykuje się ciekawy tydzień…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *