Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Justyna przerażona po odejściu Łukasza. Kuba:”Nie dziwię się, że Maciek go chciał naj..bać”.

Wszyscy fani programu Big Brother czekali wczoraj z niecierpliwością na wieczorny odcinek Big Brother Arena. Po uprzednim tygodniu, w którym nikt nie odszedł z domu Wielkiego Brata, nadal nominowane do wyjścia było 6 osób.

W internecie wrzało bowiem wiele teorii krążyło w mediach społecznościowych odnośnie tego co wydarzy się podczas wejścia na żywo. Nie wiedzieli, czy odpadnie jedna osoba czy dwie skoro nikt nie wyszedł ostatnio. Dodatkowo napięcie stworzyli producenci programu, którzy wypuścili informację, że do domu Wielkiego Brata wejdzie nowa osoba. Według obliczeń będzie wtedy za dużo osób więc internauci zastanawiali się czy nie odpadną czasem trzy osoby, a nie dwie czy jedna. Ostatecznie program opuścił Łukasz, co zaskoczyło jego samego i wielu internautów, którzy mu kibicowali mówiąc, że bez niego będzie nudno.

Po programie uczestnicy się wyluzowali, na tyle, aby pokazać swoje prawdziwe oblicze co naprawdę przeraziło Justynę i Madzię, które zamknęły się w toalecie i omawiały sytuację. Justyna nie mogła uwierzyć w formę tego programu gdzie zezwala się uczestnikom na wyzywanie ludzi o innej orientacji czy innej narodowości czy wyznania krzycząc “white power”.

Grupka uczestników, do której należał Oleh, Igor, Radek, Magda oraz Kuba omawiali sytuację po wyjściu Łukasza wymieniając jego wady oraz to co ich irytowało w jego zachowaniu. Kuba krótko skwitował : “No, taki był niedo…bany” po czym dodał “Nie dziwię się, że Maciek chciał go naj…bać”. Igor przedstawił podział na grupy, które nazwał “gang patusów”, do którego należy Igor, Kuba, Oleh, Radek, Magda, Angela i być może Bartek, oraz “gang słodziaków” z Madzią, Kasią i Justyną na czele. Igor uznał, że “patostream” to coś co widzowie lubią, więc zupełnie nie przebierają w słowach i pozwalają sobie na coraz śmielsze żarty.

Justyna z Madzią przeżywają nie tylko odejście Łukasza ale również zachowanie reszty domowników. Nie podoba im się to co sobą reprezentują, wyśmiewanie się z innych narodowości, mniejszości i wykrzykiwanie haseł, które normalnie uważane są za mowę nienawiści.

Justyna również uznała, że immunitet dla Magdy Z był sprytnym posunięcie. Według podziału Igora na gang słodziaków i gang patusów Magda Z była jedną z nich więc postanowili ją ochronić. Justyna uważa, że za tydzień wypadnie ona więc uświadamia Madzię już sama zostanie z całą ekipą reprezentującą żenujący według niej poziom. Stwierdziła również, że nowe osoby, które wchodzą do programu są ustawione tak by pasowały do Igora.

Justyna nawet rano nie może uwierzyć w to co dzieje się w programie oraz to, że widzowie wolą oglądać pierdzenie, wulgarne zachowanie i cwaniactwo niż inteligencje i kulturalne zachowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *