Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Czy Kasia chce utuczyć Magdę?

Dość ciekawa rozmowa miała miejsce na molo pomiędzy Magdą i Kubą. Magda oburzona była zachowaniem Kasi, która oferowała jej jedzenie podczas kiedy Magda jeździła na rowerze aby wyrobić swoją normę w zadaniu tygodniowym.

Kasia wyśmiewana jest przez internautów jako ta, która dużo je i jest gruba. W mojej opinii internauci tutaj całkiem wyolbrzymiają problem gdyż Kasia wcale nie ma jakiegoś problemu z nadwagą. Tak czy siak, sama Kasia kiedyż ważyła dużo więcej i schudła, więc oznaczać to może jej problemy z utrzymaniem wagi. W tym tygodniu w zadaniu domownicy muszą wyjeździć określoną liczbę kilometrów w ciągu tygodnia i schudnąć razem 6 kilogramów. Za zaliczone zadanie dostaną budżet na zakupy.

Kasia jednak niezbyt kwapi się do wykonywania zadań. Nie próbowała podjąć trudu zaliczenia toru przeszkód za co zostały jej odebrane kilometry i jako jedyna przez kilka dni była ciągle na minusie.

Kasia również obserwuje innych uczestników a najbardziej Magdę Z. Kiedy wszyscy domownicy stawali na wadze okazało się, że Kasia waży 10 kilo więcej niż wtedy kiedy wchodziła do domu. Wyraźnie też była zdziwiona wagą Magdy Z. Czy Kasia próbuje specjalnie utuczyć Magdę i przeszkadzać jej w osiągnięciu większej ilości kilometrów?

Kasia swoją niemoc w wykonaniu zadań tłumaczy chorobą. Niestety wszyscy powątpiewają w jej zły stan zdrowia. Magda nawet broni Łukasza! Posłuchajcie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *