Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Kuba prawie jak Maciek. Słowne przepychanki do Wielkiego Brata.

Kuba to uczestnik, który jako ostatni wszedł do domu Wielkiego Brata. Dał się już poznać z jednej i to niezbyt ładnej strony…

Kuba jest w domu Wielkiego Brata od niecałych dwóch tygodni. Internauci oceniają go jako tego, który za dużo przeklina. Oczywiście jest to spowodowane chęcią błyszczenia wśród domowników i w naszej opinii cwaniactwa. Jego Talk Show chociaż był zabawny, bo przez karę od Wielkiego Brata nie mógł nic mówić więc Igor musiał tłumaczyć jego język “migowy”.

Okazało się, że Kuba złamał karę i odezwał się dwa razy. Za co dostał kolejną karę od Wielkiego Brata, która zakazywała mu grania na gitarze. Kuba jednak nieco rozgarnięty znów naraził się Wielkiemu Bratu kiedy nie zastosował się do zasad gry w “freeze” kiedy na dźwięk gongu wszyscy powinni zatrzymać się w bezruchu. Kuba od razu protestował nie przebierając w słowach. Ostatecznie został wezwany do pokoju zwierzeń. Nam jego zachowanie przypomina zachowanie Maćka zaraz po sytuacji z nominacją jego i Karoliny. A wy jak myślicie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *