Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Czy Łukasz naprawdę manipuluje Madzią?

Wczorajszego wieczora w sieci pojawiły się komentarze w mediach społecznościowych. Internauci gorąco debatowali o tym czy Łukasz manipuluje Madzią…

Według filmiku, na którym widzimy Łukasz oraz Madzie spokojnie rozmawiających ze sobą, nie widać by Łukasz manipulował Madzią. Niektórzy internauci posunęli się nawet do stwierdzenia, że Łukasz robie “pranie mózgu” Madzi. My jednak obejrzeliśmy ten materiał i możemy sprawiedliwie powiedzieć, że naszym zdaniem Łukasz zwyczajnie rozmawia z Magdą szczerze.

Madzia martwi się, że jej rodzice mogą mieć do niej pretensje o to co dzieje się w programie i o żarty i zachowanie jej wobec Oleha i Igora. Magda zapytała Łukasza czy uważa, że za daleko się posuwa w żartach, na co Łukasz odpowiedział, że tak. My uważamy podobnie, Madzia powinna móc zareagować kiedy nie czuje się komfortowo, a z tego co widzimy dzieje się to często kiedy jest łapana, przytulana i dotykana przez Oleha, który wyraźnie próbuje się do niej zbliżyć. Oleh jest tu wielką zagadką. Wygląda na zakochanego w Magdzie i poprzez zasłonę w postaci żartu próbuje się do niej zbliżyć co nie koniecznie jej się podoba. Jednak Madzia jako osoba, która jest bardzo delikatna i nie chce nikomu sprawić przykrości także w tym przypadku nie potrafi tak po prostu odepchnąć Oleha i powiedzieć mu “dość”.

W naszej opinii to właśnie o to chodziło Łukaszowi. A wy co myślicie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *