Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Uczestnicy mieli zagrać dubla sceny. Justyna wkurzona!

“Na serio muszę się wziąć w garść, bo jakaś taka jestem wkurzona” – Justyna nie kryła oburzenia kiedy dowiedziała się, że produkcja kazała im nagrać powtórkę sceny.

Uczestnicy programu dostali polecenie, że będą musieli jeszcze raz zagrać scenę, kiedy przekazywane zostaje im nowe zadanie tygodniowe. Justyna nie kryła oburzenia. Wyraźnie zdenerwowana głośno mówiła o tym co jej się nie podoba.

“Mnie Wielki Brat wkurza, że takie rzeczy robi. Jakieś duble nagrywać, co to ma być? To ma być reality show czy Ukryta Prawda?” – Justyna kontynuuje i nie może zrozumieć dlaczego produkcja strzela sobie w kolano skoro zamierza powtarzać sceny.

“Czy ty również jesteś zniesmaczony tym, że nam kazali odwalić taką szopkę?” – spytała Justyna Radka. “Drugi raz udawać, że słyszymy to samo zadanie? Przecież to jest jakaś komedia! Potem ludzie będą gadać, że to jest ustawka kiedy będą widzieć jak my reagujemy.” – kontynuowała Justyna. Radek skwitował “Takie rzeczy to mnie po prostu dobijają”. “To dla mnie jakaś komedia, akcja jak z Ukrytej Prawdy, zadanie zostało ogłoszone to zostało ogłoszone i tyle” – ciągnęła dalej, na co Radek skwitował “Najwidoczniej, droga Justyno, wszystko idzie w złym kierunku…”

Ta sytuacja dała mi osobiście sporo wniosków. Skoro dziewczyna się tak oburzyła na powtórzenie małej sceny z odczytaniem zadania to najwidoczniej w tej edycji Big Brothera nie mamy do czynienia z żadną reżyserką typu duble i sceny chociaż pisałam już kiedyś o znikających okularach Karoiny tutaj.

Drugi wniosek jest zupełnie odwrotny. Czy produkcja mogłaby tak zmanipulować Justynę aby odegrała właśnie taką scenkę by internauci wyciągnęli wniosek, że nie ma w tym programie ustawionych scen? Ustawki scen i sytuacji, a także głosowania to największe zarzuty do programu Big Brother Polska, z którymi spotykamy się w Internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *