Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Justyna przeżywa brak życzeń od chłopaka. Czy chłopak ją rzucił?

W niedzielnym programie Big Brother Arena Wielki Brat zaskoczył wszystkich mieszkańców domu. Zamiast nominacji, z okazji Świąt Wielkanocnych domownicy usłyszeli życzenia oraz zobaczyli swoich bliskich na ekranie.

Każdy z mieszkańców domu Wielkiego Brata otrzymał wiadomość i videożyczenia od swoich bliskich. Nie brakowało łez. Praktycznie każda jedna osoba wychodziła z pokoju zwierzeń ze łzami wzruszenia, podobnie zresztą jak i część widzów przed telewizorami i w studio.

Wielki Brat zakazał rozmawiania mieszkańcom domu z kimkolwiek o tym co każdy z domowników zobaczył w pokoju zwierzeń, przez co reszta nie wiedziała o co chodzi i dlaczego z nominacji wszyscy wracają zapłakani i kompletnie rozbici.

Niestety niespodzianka dla Justyny nie była niczym miłym. Owszem, ucieszyła się wiadomością od taty i koleżanki, ale najbardziej interesowało ją nagranie od jej chłopaka, którego nie widziała już od ponad miesiąca. Niestety Wielki Brat nie miał dla niej życzeń od jej miłości co kompletnie robiło Justynę.

Po wszystkim w sypialni zalała się łzami. Łukasz i Madzia próbowali jej pomóc ale niestety nie wiedzieli co mają mówić skoro nie mieli pojęcia co takiego zdarzyło się w pokoju zwierzeń, że aż tak negatywnie wstrząsnęło Justyną.

Kiedy Wielki Brat pozwolił im w końcu mówić o życzeniach od swoich bliskich, Justyna powiedziała o tym co się stało.

Internauci pozostają bezlitośni, jedni wyśmiewają Justynę, jej styl vege i zbytnie filozofowanie oraz rozbudowane konwersacje, a inni współczują jej i uważają, że jej chłopak próbuje się wykreować na rozpoznawalności Justyny.

Wszystko to również ma swoje podłoże gdyż pamiętamy, że Justyna w swoim Talk Show opowiedziała, że zrezygnowała z dobrej pracy i mieszkania w Hiszpanii i przybyła do Polski z miłości do swojego faceta, który nie był zamożny, a ściślej mówiąc Justynie łzy napłynęły do oczu kiedy to mówiła, wyraźnie się wzruszając. Moim odczuciem nie było wzruszenie Justyny, że dla miłości zrezygnowała z możliwości jakie w Hiszpanii mogła mieć ale żal, że z tego zrezygnowała.

Kolejną sprawą, która jest przekazywana z szybkością błyskawicy pomiędzy internautami to słowa Justyny o problemie jej chłopaka, który brzydko mówiąc sika gdzie popadnie kiedy wypije za dużo alkoholu, na przykład na fotel, sofę, podłogę czy nawet do łóżka. Internauci sądzą, że ujawnienie jego prywatnych spraw i zachowań jest powodem milczenia jej chłopaka. Przypomnijmy, że to on zajmuje się Instagramem Justyny i zwykle wrzucał mnóstwo postów oraz bywał gościem w wieczornym programie Big Brother Nocą. Ostatnio jednak jakoś ciszej o nim…

Na swoim Instagramie jednak umieścił komentarz, który można odnieść wrażenie świadczy o tym, że jednak między nimi w porządku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *