Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Zakaz leżenia w domu Wielkiego Brata. Domownicy bez sztućców! [video]

Dziś w domu Wielkiego Brata rozegrał się kolejny odcinek telenoweli. Na koniec odcinka domownicy musieli wyznaczyć osobę, która “zabiła” Oleha.

Dziś kolejny odcinek telenoweli jako zadania tygodniowego. Na koniec domownicy grając swoje role musieli zgadnąć kto był zabójcą głowy rodziny. Dostali możliwość od Wielkiego Brata, w którym mogli zadać 3 pomocnicze pytania do “medium”, aby naprowadził ich na poprawny tor.

Zapłatą dla “medium” było oddanie wszystkich sztućców z domu na dobę. Domownicy nawet się nie zastanawiali i od razu wiedzieli, że nie jest to duża zapłata i skorzystali z tej pomocy. Udało im się wyznaczyć zabójcę, a tym samym zaliczyli zadanie.

W świetnych humorach debatowali o swojej grze aktorskiej kiedy Magda Z została poproszona o zebranie wszystkich w salonie. Okazało się bowiem, że nie zebrała ona wszystkich sztućców. Wielki Brat przeczytał definicję “sztućców”, z której wynikało, że są to wszystkie przybory do przygotowywania jedzenia, a nie tylko widelce, łyżki, łyżeczki i noże. Magda usłyszała, że kara czeka nie tylko nią, ale również wszystkich domowników.

Wielki brat zakazał wszystkim leżenia do odwołania. Zobacz filmik:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *