Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Zabawa w “Freeze” oburzyła internautów. W Danii było gorzej [video]

Wczorajsza zabawa w “Gong”, która tak naprawdę nazywa się “Freeze” polegała na tym, że na dźwięk gongu wszyscy domownicy mają się zatrzymać. Nie wolno im się poruszyć.

Wczoraj Igor wściekł się, a wraz z nim cała reszta domowników, kiedy przy zabawie, w momencie zatrzymania wszystkich, wpuszczono jego psa. Igor wykonując zadanie nie mógł się ruszyć, a więc nawet przywitać ze swoim psem. Piesek był zdezorientowany i zanim zabrzmiał gong, który by zwolnił ich z zabawy, produkcja zabrała pieska. Igor nie przebierał w słowach – przeczytaj o tym tutaj.

To jednak nie pierwszy przypadek takiej gry na emocjach uczestników programu. W Duńskim Big Brotherze jednego domownika odwiedził ojciec i pies również podczas zabawy w “Freeze” kiedy nie mógł się ruszyć. Zobaczcie sami:

Kolejny przypadek był w Kanadzie, gdzie podczas tej samej zabawy dom Wielkiego Brata odwiedził brat bliźniak jednego z uczestników programu.

Produkcjo! Naszym skromnym zdaniem uważamy, że warto czerpać przykład z innych Big Brotherów, jednak zobacz, że można w dużo lepszy sposób niż chamskie granie na emocjach. Przykład z Duńskiego Big Brothera gdzie dom Wielkiego Brata odwiedził zajączek wielkanocny. Można było się przy tym nieźle uśmiać:

Kolejny bardzo miły przykład to ktoś bliski, z kim mogą się przywitać, tak jak w programie z Wielkiej Brytanii:

Uważamy też, że nie byłoby problemu, gdyby ostatecznie Igor po wykonaniu zadania mógł na chwilę przywitać się z psiakiem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *