Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Nowi już dołączyli do mieszkańców domu Wielkiego Brata.[video]

Dziś zastanawialiśmy się, jak długo nowi uczestnicy programu będą zamknięci w tym pokoju bez okien, a tu niespodzianka!

Zupełnie przed chwilą do domu Wielkiego Brata i reszty mieszkańców dołączyli Angelika i Kuba, którzy od niedzieli obserwowali ich poczynania na telewizorze w pomieszczeniu, w którym spędzili dwa dni.

Trwa tydzień “Telenoweli” więc Wielki Brat przemyślał wprowadzenie nowych do domu i zrobił to w całkiem fajny sposób. Łukasz, który miał swoją misję odnalazł się w swojej roli idealnie. Zagrał syna marnotrawnego Oleha, który straci wzrok, później jednak okazało się, że nie stracił i kocha Justynę, a na koniec pobił się z Igorem i prawie na łożu śmierci wyznał, że zna tajemnice rodziny.

Zebrał wszystkich przy stole i nakazał czekać. Kiedy wrócił powiedział, że wydał wszystkie pieniądze na detektywów by rozwiązać tajemnicę rodziny i okazuje się, że odnalazł pierwszą żonę Oleha. Kiedy przyprowadził ją okazało się, że jest to Angelika. Grając dalej Łukasz przedstawił również Kubę jako drugiego syna Oleha i Angeliki. Można powiedzieć, że całej grupie opadła szczęka. Od razu zasypani zostali pytaniami o to kiedy weszli. Nowi powiedzieli grupie, że Łukasz do nich przychodził i donosił im jedzenie i dlatego musiał znikać pod pretekstem choroby. Mieszkańcy domu dowiedzieli się też, że Łukasz objadał ich z jedzenia, słodyczy i pizzy, o co byli wyraźnie lekko zazdrośni 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *