Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Zadanie “Telenowela”! Czy będą zgrzyty?

Dziś około południa nadszedł czas na nowe zadanie tygodniowe od Wielkiego Brata. Tym razem Radek wrócił z pokoju zwierzeń z wieloma rekwizytami!

W tym tygodniu zadanie obejmować będzie wcielenie się w role z serialu “Dynastia”. Oczywiście nikt nie będzie odgrywał Alexis i Lindy, ale swoje role, które zostały przydzielone domownikom przez Wielkiego Brata wraz z całą charakterystyką postaci i scenariuszem.

Każdy z domowników dostał adekwatne do roli stroje i ucharakteryzowali się na odpowiednie postaci. Oleh i Kasia grają małżeństwo z dorosłymi dziećmi, których maja grać Justyna oraz Łukasz. W domu Oleha i Kasi występuje również służąca w postaci Madzi, a na planie zaznaczona jest linia z serduszek między Olehem i Madzią. Czy produkcja programu liczy tutaj na prawdziwy romans? Wygląda na to, że Madzia się podoba Olehowi, ale ona niezbyt chciałaby to odwzajemniać, co mogło urazić jego męską dumę i dlatego nominował ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Wyraźnie nie chciał podać powodu nominacji. Warto dodać, że Oleh w tej zabawie jest mężem Kasi, którą również nominował. Natomiast Magda Zając gra siostrę Kasi (szwagierkę Oleha), która przyjechała z USA. Kasia nominowała Magdę do odejścia z domu Wielkiego Brata.

Kolejna rodzina to Bartek i Iza z synem dresiarzem, którego odgrywa Igor. Igor z Justyną mają odegrać parę narzeczonych. Radek odgrywa rolę przyjaciela rodziny.

Na tym jednak nie koniec. Uczestnicy dostali również misję jaką mają odgrywać w stosunku do innych uczestników zadania oraz charakterystykę postaci!

Pierwszy do pokoju zwierzeń poszedł Oleh i dostał charakterystykę swojej postaci, którą przekazał domownikom. Oleh ma zagrać głowę rodziny. Trzyma wszystko we władzy i bez jego zgody i decyzji nic nie ma prawa się wydarzyć. Jest bogaty i organizuje zjazd rodzinny, podczas którego ogłosi on, że rozwodzi się ze swoją żoną Kasią aby zacząć nowe życie u boku seksownej pokojówki Madzi. Dla Oleha jest to niezła okazja do ocieplenia relacji między nim, a Madzią, być może i ona wykaże więcej uczucia w prawdziwym życiu? Oleh na codzień cichy ma dosyć mocną rolę do wykonania.

Kasia ma zagrać żonę Oleha, która wiecznie narzeka na wszystko. Wie o kochance męża ale przymyka oko dopóki ma dostęp do jego pieniędzy i zupełnie nie spodziewa się rozwodu. Kasia, która w domu Wielkiego Brata na codzień również jest nieco narzekająca. Ta rola może być przykrywką do tego, że Kasia będzie mogła mówić wprost o tym co jej nie pasuje niby pół żartem pół serio.

Madzia zagra kochankę Oleha, która liczy na to, że jej ukochany rozwiedzie się z żoną i ożeni z nią. Nie boi się korzystać z sexapilu. Madzia w domu Wielkiego Brata jest raczej cichą i słodką dziewczynką niż wyzywającą, sexowną uwodzicielką. Czy producenci programu specjalnie nadali jej tą rolę by nadać jej więcej pewności siebie i otworzyć ją na takie emocje? Czy dzięki temu zadaniu rozgorzeje prawdziwe uczucie?

Kolejne zadanie dla Justyny. Jej rola polega na tym, że jest zbuntowaną córką-aktywistką, która gardzi rodzinnym majątkiem odkąd jej ojca firma zniszczyła ekosystem zakopując azbest w lesie. Na złość ojcu związała się z dresiarzem Igorem. Rola Justyny jako aktywistki całkowicie do niej pasuje jako, że w życiu prywatnym jest veganką, która również broni praw zwierząt. Czy jednak pasuje do zbuntowanej hipiski pasuje chłopak dresiarz?

Igor wciela się w osiedlowego cwaniaka i kombinatora. Jest obiektem kpin i złośliwości ze strony rodziny Justyny przez swoje biedne pochodzenie. Matce Igora zależy na związku syna, gdyż dzięki temu wejdzie do bogatej rodziny. Ta rola świetnie pasuje do Igora, bo będzie mógł pod przykrywką roli robić jeszcze więcej wygłupów i bardziej cwaniakować. Czekamy na różne zagrywki z jego jako, że rodzina Justyny ma kpić z Igora, Igor narażony jest też na kpiny ze strony Łukasza. Ciekawe jak Igor to zniesie…

Iza w tym zadaniu ma zagrać matkę Igora. Koniecznie musi być miła dla Justyny, gdyż jej zadaniem jest przymilać się i jej i jej rodzinie, aby doszło do ślubu czym zyska wysoki status społeczny kiedy Justyna odziedziczy majątek ojca. Imponuje jej arystokratyczne pochodzenie rodziny i liczy, że dzięki Justynie jej syn Igor będzie miał lepsze życie. Iza jest żoną Bartka, którego trzyma pod pantoflem. Jest najbardziej kłótliwą mieszkanką swojej miejscowości i nie stroni od kradzieży bibelotów. Iza w domu Wielkiego Brata nie jest kłótliwa, raczej zgrywa cichą i bezkonfliktową. Ciekawi jesteśmy jak sobie poradzi z tym zadaniem gdyż przesadnie musi w tym zadaniu podlizywać się swojej przyszłej synowej i swatom.

Bartek gra rolę ojca Igora i męża Izy oraz przyszły teść bogaczki Justyny. Ma dość trajkotania żony. Nie odpuści żadnej kobiecie i gra rolę typowego Janusza, który nie stroni od alkoholu, zalicza i maca dziewczynki, i nie jest zbyt inteligentny. Bartek w życiu prywatnym ma żonę ciekawi jesteśmy jak zagra podrywacza…

Radek ma zagrać przyjaciela rodziny, który jest dawną miłością Kasi. Kandydat na starostę, który wiecznie musi podkreślać swoje zdanie i wyrażać swoje opinie nawet gdy nikt nie chce go słuchać. Tutaj producenci programu strzelili w dziesiątkę gdyż Radek ma niepowtarzalną okazję by cały tydzień mówić wszystko co mu leży na sercu pod przykrywką odgrywania roli. Mało tego! Trzeba pamiętać, że ani Kasia nie pała miłością do Radka ani Radek do Kasi, a wręcz przeciwnie, oboje się nie lubią na tyle, że nominowali siebie nawzajem!

Magda Zając gra rolę ciotki Justyny i Łukasza, która przyjechała z Ameryki. Dorobkiewiczka z Holywood, sprawia wrażenie, że jest bogaczką jednak jest totalnie spłukania i żyje z pieniędzy po byłym mężu i kart kredytowych. Magda tutaj idealnie odegra tą rolę, jako głośna ciotka z angielskim akcentem.

Łukasz ma dość ciekawą rolę do odegrania. Jego zadanie polega na tym, że wraca jako syn marnotrawny. Jest okaleczony gdyż w wyniku wypadku oślepł. Liczy na naiwność rodziców, a w szczególności na ich fortunę. Jego rola wymaga tego by gardził Igorem. Czy domownicy aż tak wcielą się w swoje role, że przeniosą zachowania postaci na swoje prawdziwe życie?

Wszyscy poznali swoje role, a jednak Wielki Brat zapraszał każdą jedną osobę do pokoju zwierzeń. Tam, w tajemnicy przed innymi domownikami, Wielki Brat przekazał im scenariusze, które mają odegrać i zakazał im dzielić się tym z innymi. Jak myślicie, co przyniesie to zadanie? Czy dzięki odgrywaniu ról pokażą swoją prawdziwą twarz?

Już po kilku godzinach odgrywania ról pojawiły się pierwsze problemy i kłótnie! Cały tydzień z pewnością przyniesie wiele ciekawych scen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *