Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Nowi uczestnicy i nowa misja Łukasza!

Wczoraj już na początku programu Big Brother Arena do domu Wielkiego Brata weszli Angelika i Kuba. Zobaczcie jakie zadanie dostał Łukasz i jak zareagował na wieść o nowych domownikach.

Nowi uczestnicy programu już są w domu Wielkiego Brata. Jednak nie jest tak prosto! Okazuje się bowiem, że Wielki Brat dał im specjalne zadanie. Wprowadził ich do odrębnego pokoju, o którym uczestnicy programu nie wiedzą i będą mieszkać tam do odwołania. Maja jednak telewizor i ich zadaniem jest obserwowanie domowników. Niestety nie wiedzą o tym w jakim celu, gdyż Magda Zając, która też później weszła do programu, nie miała takiej możliwości.

Pomieszczenie, w którym znajdują się nowi domownicy jest dość małe. Składa się z łazienki z wanną i umywalką, małego salonu z sofą i stolikiem oraz sypialnią na piętrze gdzie znajduje się jedno łóżko. Kuba więc pierwszą noc spędził w fotelu.

Po nominacjach Wielki Brat zaprosił do pokoju zwierzeń Łukasza. Nakazał mu otworzenie koperty z zadaniem specjalnym. Okazuje się, że Łukasz musi dbać o nowych uczestników i donosić im jedzenie i to czego potrzebują, w tajemnicy przed resztą uczestników programu. Już dziś rano Bartek zaczął podejrzewać coś gdyż Łukasz spędza w “pokoju zwierzeń” za dużo czasu, jednak Łukasz szybko skwitował, że ma problem i jest leczony.

Zadanie i nowi domownicy wydaje się dosyć fajni! Czytaj więcej o Angelice i Kubie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *