Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Nominowane aż trzy osoby![video]

W domu Wielkiego Brata jak co niedzielę dosyć niewdzięczne zadanie. Znów po burzliwym tygodniu i rozładowaniu napiętej atmosfery kolejna stresująca sytuacja czyli nominacje.

Wczoraj w Big Brother Arena dowiedzieliśmy się jak nominowali uczestnicy programu Big Brother. Radek jako pierwszy został zapytany o nominacje i nominował kolejny raz Łukasza, jednak jak sam przyznał głownie przez pierwszą część tygodnia. Czy oznacza to, że jednak sytuacja w domu się nieco luzuje? Drugą nominowaną przez niego osobą była Kasia, której zarzucił, że szuka problemów tam gdzie ich nie ma i próbuje skłócić grupę.

Kasia cały tydzień widocznie próbowała wpłynąć na Justynę, Madzię i Łukasza odnośnie decyzji przy nominacjach. Kasia rozmawiała na temat głównie Radka kierunkując się na jego homofobiczne według niej zachowania, czym uznała, że zaskarbi sobie przychylność Justyny, Madzi i Łukasza. Mogła wygrać tym 4 nominacje dla Radka oraz spokój dla siebie. Prawie jej się udało gdyż Madzia i Łukasz faktycznie zagłosowali na Radka. Justyna jednak zaszokowała widzów i zagłosowała właśnie na Kasię. Stwierdziła ona, że Kasia poprzez plotkowanie i kierunkowanie innych na daną osobę wprowadza negatywną energię. Wydaje się więc, że Justyna przewidziała plan Kasi i Kasia niestety oberwała własną bronią.

W nominacjach dużo głosów również jest na Magdę Z, tylko przez to, że jest w programie najdłużej oraz na Izę, za zakup papierosów przy zakupach, które kosztowały majątek w sklepie Wielkiego Brata. Problem polega na tym, że tylko Iza jest osobą palącą w domu.

Kasię przejrzała nie tylko Justyna. Nominowali ją również Igor oraz Magda Z.

Ostatecznie nominowani do opuszczenia domu Wielkiego Brata byli Magda Z, Kasia oraz Łukasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *