Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Jakub Pyśk – kim jest nowy uczestnik programu?

Wczoraj do programy dołączyły dwie nowe osoby, a jedną z nich jest Jakub Pyśk. Co o nim wiadomo?

• Pochodzi z Mławy

• 26 lat

• Student/Barman

Kuba to pewny siebie chłopak, który czeka na przygodę życia. Studiuje na Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Ma kochającą i zwariowaną rodzinę, z którą jest blisko związany. Rodzice oraz starszy brat mocno go wspierają i trzymają za niego kciuki. Kuba w wolnych chwilach rozwija swoje pasje – gra na gitarze, śpiewa, biega długie dystanse oraz strzela z łuku. Lubi adrenalinę, dlatego najlepiej wspomina dzień, w którym skoczył ze spadochronem. Sport i sprzątanie to dwie czynności, które pomagają mu rozładować stres. Razi go ludzka głupota. Odważny, przebojowy i zawsze skłonny do dyskusji.

Pojawiają się głosy, że produkcja po raz kolejny zaangażowała osoby, którym występy telewizyjne nie są obce. Jakub Pyśk nie dla wszystkich okazał się być postacią zupełnie nieznaną. Pojawiły się komentarze, w których kojarzono go z programem “Hipnoza” oraz działalnością w sieci. Jeden z użytkowników sieci określił go mianem “kolejnego youtuberka”.

Internauci po pierwszym dniu ocenili go dość pozytywnie. Jednak w zamkniętym pomieszczeniu o małej powierzchni i bez okien nie trudno o zgrzyty. Pierwszą noc spędził w fotelu. Niektórzy internauci dopytują, czy aby Jakub nie jest homoseksualny. Mogło by być ciekawie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *