Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Decyzją widzów dom Wielkiego Brata opuszcza Klaudia…

Wczoraj w Big Brother Arena dowiedzieliśmy się, czy dom opuści Radek czy Klaudia. Decyzją widzów dom Wielkiego Brata musiała opuścić Klaudia.

Cały dzień Klaudia i Radek czekali na wieczorny program Big Brother Arena, w którym dowiedzieli się w końcu, kto z nich opuści program. Decyzją widzów to właśnie Klaudia (57%) musiała opuścić dom Wielkiego Brata. Klaudia po ogłoszeniu wyników zareagowała niby pozytywnie ale jednak można było odczuć pewien żal i zdenerwowanie.

Odchodząc dała kilka rad domownikom, aby zawsze byli sobą. Mówiła, że cieszy się, że zdąży na urodziny swojego brata. Dość długo żegnała się ze wszystkimi domownikami. Wielki Brat trzy razy upominał ją, że jej czas w domu dobiegł końca.

W końcu Klaudia wyszła z domu Wielkiego Brata gdzie przywitał ją tłum fanów. Wydawała się trochę rozbita i nie bardzo skupiała się na tym co mówił i o co pytał ją prezenter. Wcale się nie dziwimy, w końcu są to ogromne emocje. W studio czekał na nią przyjaciel na, na widok którego się bardzo ucieszyła. Nie dało się odnieść wrażenia, że jej uśmiech był uśmiechem przez łzy i żal jej było odchodzić.

Na pytanie czy chciała już wyjść z domu Wielkiego Brata odpowiedziała “Mówiłam, że nie chce wyjść, że to nie jest ten czas, ale zdążę na urodziny mojego brata”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *