Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Angelika Głaczkowska – kim jest nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata?

We wczorajszym programie na żywo Big Brother Arena widzowie nie musieli długo czekać na niespodziankę. Do domu Wielkiego Brata weszły dwie nowe osoby.

Kim jest Angelika?

• Pochodzi z Białobrzegów

• 32 lata

• Stewardessa

Angelika pochodzi ze szczęśliwej rodziny. Zawsze realizuje zamierzone cele, dlatego najbliżsi określają ją jako osobę porządną i obowiązkową. Niczego nie żałuje, a każdy dzień stara się wykorzystać mądrze i kreatywnie. Najbardziej uszczęśliwiają ją podróże, poznawanie nowych ludzi oraz sport. Lubi rywalizację. U drugiego człowieka razi ją sztuczność, którą wyczuwa od razu. Ma poczucie humoru oraz duży dystans do siebie. Marzy o własnej restauracji, w której mogłaby spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Angelika została oceniona przez internautów pośrednio. I pozytywnie i negatywnie. Wiele osób uważa, że jest taka swojska i szczera, ale inni uważają ją za zbyt nerwową. Zobaczymy co będzie dalej.

Pojawiają się głosy, że produkcja po raz kolejny zaangażowała osoby, którym występy telewizyjne nie są obce. Angelika bowiem grała w serialu paradokumentalnym “19+”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *