Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Radek zachował się szlachetnie. Czy to pomoże mu w niedzielę?

Czy ta decyzja wpłynie na widzów i pozostanie w domu Wielkiego Brata?

Koniec “Tygodnia Szkolnego” został ogłoszony, a wraz z nim, podsumowanie całego zadania. Dzięki swoim umiejętnościom i specjalnej szansie od Wielkiego Brata Justyna wygrała immunitet i nie może być nominowana w najbliższą niedzielę. Czytaj więcej tutaj.

W ten sam dzień zostały ogłoszone wyniki ocen z lekcji, które odbywały się codziennie przez tydzień. Osoba z najlepszymi wynikami, mogła otrzymać specjalny przywilej. Nagrodą był prezent od najbliższych.

Radek jako pilny uczeń miał najlepsze oceny z domowników. Wielki Brat zaprosił go do pokoju zwierzeń, a tam czekało na niego wielkie pudełko z prezentem. Wszystko wydawało się kolorowo jednak takie nie było…

Wielki Brat oznajmił Radkowi, że jeśli otworzy on swój prezent, grupa straci 10% budżetu na najbliższe zakupy. Jest to równowartość 100zł. Radek stwierdził, że to dużo i zrezygnował z tego przywileju na rzecz grupy, która obserwowała całe zdarzenie w pokoju telewizyjnym. Nie mogli uwierzyć, że Radek zrezygnował, a także, że cała sytuacja jest okropną grą na emocjach.

Radek ostatecznie odmówił otwarcia prezentu jednak Wielki Brat powiedział, że może jeszcze wyznaczyć innego domownika, który dostanie prezent. Radek prawie z miejsca wyznaczył Bartka mówiąc, że Bartek czeka na ważne informacje od żony. Wzruszony i ze szklistymi oczami, a także nieco ucieszony opuścił pokój zwierzeń i udał się do reszty uczestników programu, którzy gratulowali mu decyzji. Bartek nie mógł uwierzyć w ten gest i bardzo dziękował Radkowi za jego dobre serce, gdyż czeka na wiadomość od żony na temat ciąży.

Niedługo potem Bartek został wezwany do pokoju zwierzeń gdzie czekało na niego pudełko z jego prezentem. Otworzył pudełko i łzy szczęścia napłynęły mu do oczu. Prawie wszyscy domownicy oglądający ten moment w pokoju telewizyjnym nie mogli powstrzymać się od płaczu ze wzruszenia. Bartek wyciągnął z pudełka ramkę, ale jeszcze nikt nie wiedział co w niej jest. W końcu odwrócił ją do kamery i powiedział, że jego syn i jego drużyna piłkarska zagra w półfinale pucharu Irlandii, co jest ogromnym powodem do szczęścia i radości. Jednocześnie zrozumiał, że prawdopodobnie jego żona nie jest w ciąży gdyż gdyby była, to z pewnością chciałaby go powiadomić o tym.

Wielu internautów zastanawia się, czy ten gest pomoże Radkowi w niedzielę. Przez pierwsze dni tygodnia został pokazany w telewizji w niezbyt dobrym świetle. Wielu z tych, którzy mu kibicują martwiło się, że program emitowany w telewizji ukierunkowany jest specjalnie przeciw Radkowi. Role się jednak odwróciły i druga połowa tygodnia zdecydowanie należy do niego, niestety Klaudia, która jest druga z nominowanych osób do opuszczenia domu w niedziele, pokazana była w nieco gorszym świetle. Według ocen internautów największe szanse na pozostanie w domu ma Radek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *