Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Justyna obroniła immunitet! Jak zareagowali domownicy?

Justyna mogła wygrać immunitet na kolejne nominacje, jeśli udało by się jej wykonać zadanie od Wielkiego Brata. I udało się!

Wczoraj wieczorem Wielki Brat podał wyniki zadań z tego tygodnia. Jednym z nich było tajne zadanie Justyny, w którym mogła wygrać immunitet na kolejne nominacje. Nie mogła nikomu powiedzieć o tym układzie z Wielkim Bratem. Stawka była wysoka.

Justyna w tym zadaniu narażała się innym uczestnikom programu. Jako dyżurna musiała pilnować porządku w klasie często sztywno trzymając się reguł zadania “Tydzień Szkolny”, które inni domownicy uznali za świetną okazję do zabawy i nie świadomi nie ułatwiali Justynie zadania. Justyna przez poważne podejście do tematu mogła narazić się innym uczestnikom programu, nagrodą więc był immunitet. Gdyby zawiodła 3 razy straciłaby go. Jednak udało jej się wygrać mimo 2 ostrzeżeń.

Jest jeszcze druga strona medalu tej całej sytuacji gdyż Justyna chociaż nie może być nominowana w tym tygodniu, będzie mogła być nominowana w przyszłym tygodniu. Wtedy domownicy mogą ocenić ją jako samolubną gdyż w tajemnicy przed nimi walczyła o immunitet co burzy ich ideologie o zgranej grupie w programie i wprowadza rywalizację, przypominając, że ten program to nie tylko dobra zabawa ale też gra.

Zobaczcie moment ogłoszenia immunitetu – jak zareagowali domownicy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *