Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Wielka kłótnia w domu. Zaczęło się od Łukasza a skończyło na Radku i Igorze.

“Ja nie jestem za tym, żeby sprzątać, okłamaliście mnie” – powiedział Łukasz wszystkim domownikom na temat porannego zebrania, w którym został ustalony grafik sprzątania łazienek.

Dziś rano został ustalony grafik, aby w domu Wielkiego Brata były sprzątane łazienki. W dyskusji ustalającej grafik głos zabrał Łukasz,(obejrzyj całe zebranie tutaj), gdzie wyraźnie pytał czy jest to z góry ustalone polecenie od Wielkiego Brata i dostał odpowiedź twierdzącą. Łukasz po całym zebraniu poszedł do pokoju zwierzeń porozmawiać z Wielkim Bratem. Zebrał domowników w salonie i zaczął swój wywód.

Łukasz demonstracyjnie wykreślił się z grafiku i powiedział, że nie zamierza sprzątać, bo Iza i Bartek zagrali nie fair okłamując go kiedy zapytał czy grafik jest zadaniem od Wielkiego Brata. Wywiązała się ostra dyskusja na ten temat. Wielki Brat zabrał głos i powiedział domownikom, że stworzenie grafiku było jedynie sugestią. Igor zasugerował, żeby Łukasz załatwiał się na dworze skoro nie chce sprzątać.

Łukasz zabrał ponownie głos i powiedział, że jest za tym aby utrzymywać jakiś poziom czystości ale jest oburzony tym, że został okłamany, że jest to odgórne zadanie od Wielkiego Brata. Nawet Justyna przysłuchiwała się całej rozmowie ze zdziwieniem i nie widziała szansy na obronę Łukasza. Iza wyraźnie czuła się zażenowana ta całą sytuacją i powiedziała, że są rzeczy oczywiste i rozmowa o nich jest żenująca i nie potrzebna. Nawet Oleh- człowiek duch- zabrał głos i był wyraźnie poirytowany całą sytuacją.

https://streamable.com/wa7cx

Również nowa Magda zabrała głos i powiedziała, że taki grafik powinien być ustalony od samego początku trwania programu, bo jest to sprawa oczywista. Łukasz nadal utrzymywał, że chodziło mu głównie o to, że Iza i Bartek go okłamali, a oni z kolei uważali, że nie okłamywali nikogo, po prostu chcieli ustalić grafik sprzątania na co Justyna zakończyła, że widocznie Wielki Brat powiedział co innego Łukaszowi, a co innego im. Iza krótko i ironicznie podsumowała, że najlepiej zrzucić wszystko na Wielkiego Brata.

https://streamable.com/5no1r

Cała kłótnia przybrała całkiem nowy przebieg gdyż Kasia broniąc Łukasza, mówiąc, że również zrozumiała to zebranie jako zdanie od Wielkiego Brata. Następnie skwitowała, że grafik jest świetną sprawą kiedy wcześniej rozmawiając z Łukaszem w sypialni powiedziała, że nie chce żadnych dyżurów do sprzątania.

Kasia najwyraźniej chciała dopiec Igorowi, który był przeciwny Łukaszowi w tym całym konflikcie i ostrzegła go, by zastanowił się z kim trzyma, bo nie wie co dzieje się za jego plecami. Miała na myśli Radka, który obgadywał Igora. Cała uwaga została skierowana na tą sytuację. Zobaczcie sami na video poniżej.

Kończąc cały konflikt okazuje się, że większość domowników nie mogła uwierzyć w to, że ta cała rozmowa w ogóle ma miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *