Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Pojawiam sie i znikam. Patrz na okulary Karoliny…

Internauci nie dają za wygrają i znaleźli kolejną rzecz, a może nawet dowód na to, że sytuacje w Big Brotherze są reżyserowane. Zobaczcie sami!

Po sytuacji z Izą, gdzie rzekomo miała spotkać swoich bliskich, w sieci zawrzało. Pisaliśmy na ten temat kilka dni temu tutaj. Widzowie zaczęli uważniej śledzić program w telewizji, a przede wszystkim na żywo w Internecie. Dzieję się tak, nie dlatego, że program ten zdobywa wielką popularność, ale przez to, że widzowie nie dają za wygraną i szukają wszelkich wpadek realizatorów programu.

W sieci krąży filmik, na którym widać sytuację, kiedy ktoś ufajdał kupą deskę. Na filmiku Maciej woła Karolinę by zobaczyła toaletę. Ta z kolei podchodzi, komentuje po czym wraca do lusterka i kontynuuje mycie zębów.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że kiedy zaczyna się filmik, Karolina nie ma na sobie okularów. Za chwilę naszym oczom ukazuje się inne ujęcie, na którym już ma okulary. Parę sekund później ponownie zmienione jest ujęcie, na którym już okularów nie ma. Co o tym myślimy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *