Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Justyna może wygrać immunitet i uniknąć nominacji.

W tym tygodniu, jak już pisaliśmy tutaj, trwa zadanie pod tytułem “Szkolny Tydzień”. W związku z tym do salonu w domu Wielkiego Brata trafiły szkolne ławki i mundurki.

Justyna przekazała reguły gry reszcie domowników. Zasady są dosyć proste. Każdy z uczestników programu Big Brother będzie miał do przeprowadzenia lekcje. To jak poprowadzą lekcje odbije się na ich domowym budżecie. Każdy z “nauczycieli” może otrzymać po 100 zł na cotygodniowe zakupy, a sukces ich lekcji oceniany jest po tym, jak uczniowie napiszą testy. Początkowo domownicy potraktowali zadanie jak świetny powód do żartów jednak chwilę później jak cała grupa dostała karę, za to, że Klaudia nie założyła spódnicy i butów, już nikomu nie było do śmiechu. Grupa musiała oddać wszystkie kosmetyki i chemię na całą dobę.

Justyna jednak została wyróżniona szczególnie przez Wielkiego Brata. Zaproponował jej funkcje dyżurnego. Jej zadanie polega na tym, że ma pilnować porządku, sprawdzać mundurki, pilnować by wszyscy stawili się na apel w mundurkach nawet w nocy, pilnować zachowania uczniów. Jednak to wszystko nie za darmo. Stawka jest dosyć wysoka. Justyna może wygrać immunitet i uniknąć nominacji w niedzielę. Niestety nie będzie łatwo gdyż jeśli Justyna zawiedzie trzy razy Wielkiego Brata, status dyżurnego przypadnie komuś innemu. Dodatkowo Justyna nie może nikomu powiedzieć o umowie z Wielkim Bratem więc musi zgrywać sztywną, pilnującą porządku dyżurną, która poważnie podchodzi do tematu zadania, które dla innych może wydawać się okazją do zabawy.

Zadanie to jest jedno z ciekawszych zadań jakie mieli uczestnicy programu Big Brother w tej edycji. Justyna musi działać przeciw całej grupie trzymając ją w ryzach, grając przejętą zadaniem i poważną, co może narazić ją na utratę sympatii innych domowników, a z kolei reszta zamierza się świetnie bawić i zachowywać jak dzieci na lekcjach, niczego nie świadomi zdecydowanie nie będą działać na korzyść Justyny, która na tą chwilę ma już dwa ostrzeżenia ( przez Klaudię, która nie założyła spódnicy oraz przez Igora, który przeklął na lekcji).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *