Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Czy to już czas wielkich graczy? Sytuacja w domu napięta. Zaczyna się gra.

Przedwczoraj miała miejsce rozmowa na temat innych uczestników programu pomiędzy Kasią, Justyną oraz Magdą. Omawiały one sytuacje w domu oraz zachowania innych domowników.

Cała rozmowa trwała dosyć długo, ale ku zdziwieniu widzów, okazuje się, że Kasia ma wiele do powiedzenia. W rozmowie z dziewczynami opowiedziała o swoich odczuciach na temat Radka i Oleha. Uznała, że Radek objął samozwańcze stanowisko lidera i po nominacji zrzucił w końcu maskę i pokazał prawdziwą twarz. Radek stał się niezbyt miły oraz wyraźnie przygasł i chodzi dosyć naburmuszony. Kasia stwierdziła, że w domu istnieje podział na grupy. Jedna z nich to grupa homofobiczna, która wyraźnie nie pała sympatią do Łukasza. Kasia podsumowała również, że Oleh “przykleja się” do tych, którzy są silnymi graczami. Nie mowi wiele, jest cicho, więc uznaje to za jego taktykę do tego, żeby prześlizgać się dalej. Kasia podsumowała, że Radek rozmawiając na temat Łukasza i wyrażając swoje zdanie w pewnej grupie osób może wpływać na ich decyzje w czasie nominacji.

Pytanie od nas jest następujące. Czy Kasia w tej chwili nie stworzyła sobie dokładnie takiej samej sytuacji zapewniając sobie spokój od Justyny, Magdy i Łukasza?

W tym samym czasie toczyła się rozmowa w sypialni pomiędzy resztą domowników. Rozmawiali oni z kolei faktycznie na temat Łukasza. Mówili o jego zachowaniu ale podkreślali, że nie ma to nic wspólnego z jego orientacją seksualną. Najwięcej głosy zabierał Radek licząc na poparcie innych. Iza jednak starała się dyplomatycznie nie brać niczyjej strony. Kiedy dołączył do nich Igor, również wyrażał swoje zdanie na temat zachowania Łukasza, głownie zarzucano mu niechlujstwo i brak komunikacji.

Atmosfera zrobiła się napięta gdyż do tej pory nie tworzyły się grupki, które obgadywały innych domowników. Dziś z rana również stworzyła się rozmowa. Tym razem na temat pomysłu Bartka odnośnie dyżurów w sprzątaniu w domu Wielkiego Brata. Łukasz, Justyna oraz Kasia rozmawiali na temat sprzątania i sytuacji w domu. Rozmowa przeszła w temat odgrywania ról i grania domowników. Kasia stwierdziła, że największym graczem jest Iza i Radek. Łukasz podsumował rozmowę, że najgorsze co można zrobić to grać, bo on stawia na to, że najważniejsze to pozostać sobą, co jest dosyć ciekawe, bo wiele internautów zarzuca mu właśnie granie. Łukasz uznał, że Radek właśnie pokazał swoją prawdziwą twarz po nominacjach co oznacza, że cały czas musiał udawać. Justyna pomyślała głośno, że ciekawe czy widzowie zagłosują na fałsz czy szczerość po czym Kasia skomentowała, że nie wiadomo, jak są pokazywani w telewizji.

Wśród Internautów zdania są podzielone. Klaudia uznana została, że opowiada ckliwe historie ze swojego życia by chwycić za serce widzów. To samo było po talk show Łukasza. Iza odbierana jest jako chorągiewką, która nie wchodzi w większe konflikty i dyplomatycznie dostosowuje się do każdej grupy. Igor odbierany jest przez widzów jako jajcarz, który wygra ten program podobnie jak Bartek. Kasia nie ma lekkiej opinii w Internecie, za sprawą jej zamiłowania do jedzenia. Justyna odbierana jest jako filozofka, głownie przez swoje długotrwałe wywody. Nowa Magda za głośna, młoda Magda zbyt płaczliwa ale urocza. Radek uważany był za lidera, ale po nominacjach się zmienił. Oleh, człowiek duch, niby go nie ma, a jest. Czyja taktyka jest najlepsza, kto gra?

Następnie w pokoju został tylko Łukasz i Kasia, którzy omawiali sprawy grania w domu Wielkiego Brata. Czy Kasia zaczęła grę i zapewnia sobie sojuszników?

https://streamable.com/407ow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *