Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Bitwa na poduszki. Justyna odmówiła zadania i zalała się łzami.

Justyna big brother

Wczorajszego wieczoru mieszkańcy domu Wielkiego Brata dostali zadanie.Tym razem zadnie było wymyślone przez internautów. Z okazji międzynarodowego Dnia Walki na Poduszki mieszkańcy domu mieli podzielić się na grupy i walczyć poduszkami, co wyraźnie ucieszyło zawodników i uznali to za świetną zabawę.

Z całej zabawy wyłączyła się Karolina. Internauci uznali, że jak zwykle nie bierze udziału w zabawach by nie robić z siebie “idiotki”. Zastanawiam się dlaczego Wielki Brat nie reaguje kiedy uczestnicy programu nie biorą udziału w zadaniach.

walka na poduszki w domu wielkiego brata

Największy dramatem jednak była reakcja Justyny, która stwierdziła, że zabawa z poduszkami i prawdziwymi piórami jest sprzeczna z jej ideologią veganizmu. Wielki Brat jednak nakazał jej być razem z wszystkimi podczas zabawy. Justyna przyszła i skwitowała krótko, że usiądzie i będzie się smucić, kiedy oni będą się bawić. Po całej zabawie poszła do łazienki i nie mogła powstrzymać łez.

Internauci śledzący stream na żywo mieli podzielone opinie co do jej zachowania. Jedni uważają, że to co robi to już fanatyzm i wytykają picie kakao zrobionego przez Łukasza, które przecież zawierało mleko. Inni pisali, że Justyna poszła do programu z pewną misją. Misją, która ma na celu zwrócić uwagę na cierpienie zwierząt.

Po walce Wielki Brat obdarował ich tortem, który przyniosła Kasia ze spiżarni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *