Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Widzowie wściekli na TVN. Nagranie z Izą nie było pełne.

Po całej dramatycznej sytuacji z Izą, kiedy to Iza rzekomo spotkała się ze swoimi bliskimi (zobacz video tutaj). TVN i produkcja Big Brother Polska stwierdzili, że wyjaśnią widzom tą całą sytuację twierdząc, że internauci tworzą teorie spiskową, która nie ma poparcia w rzeczywistości.

Stacja jednak dolała oliwy do ognia gdyż w wejściu na żywo pokazano nagranie ale bez wizji. Słychać w nim było, że Iza rozmawiała z lekarzami mówiąc im, że skończyły jej się leki. Niestety produkcja nie pokazała wizji tłumacząc się prawem. Według prawa nie mogą publikować wizyt lekarskich. Jednak moim zdaniem nic nie stało na przeszkodzie, żeby pokazali wyjście Izy i to kogo spotkała, a nie koniecznie musieliby pokazywać samą wizytę.

Dodatkowo czujne oko internautów, a raczej czujne ucho, wysłuchało, że nagranie puszczone w telewizji było spreparowane gdyż brakuje w nim ważnej kwestii, w którym Iza mówi “dobrze was widzieć, myślałam, że mnie wkręcają, że mam tu przyjść”.

Widzowie nie kupili w ogóle tłumaczeń telewizji w wejściu na żywo i żywo komentowali zaistniałą sytuację. Przede wszystkim zarzucali produkcji, że wycięli część wypowiedzi i jeśli nie mają nic do ukrycia to po co montowali to nagranie. Kolejne sugestie dotyczą powiązań Izy z Onetem i TVN-em. Niektórzy zarzucali programowi, że reszta wypowiedzi Izy była dograna później. Ciekawa jestem, czy stacja będzie chciała w jakikolwiek sposób wytłumaczyć to zdarzenie.

Najbardziej oburzający jest fakt, że producenci programu Big Brother w dobie internetu biorą swoich widzów i internautów za idiotów, którzy nie są w stanie zauważyć różnicy w nagraniu. Zakładając nawet, że Iza faktycznie widziała się tylko z lekarzem, program strzelił sobie w kolano nie pokazując wizji i montując fonię po swojemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *