Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Tomek opuszcza dom Wielkiego Brata

F

“Big Brother”. Tomasz Urban decyzją widzów opuścił program. “Może Wielki Brat zadecyduje, że wrócę. Kto wie…” – mówił, żegnając się z uczestnikami. Odbyły się też nominacje. Kto tym razem okazał się najsłabszym ogniwem i jest zagrożony?

W ubiegłą niedzielę poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Łukasz Darłak i Tomasz Urban, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Niespodziewanie automatyczną nominację do odejścia z programu otrzymała też Justyna, która złamała regulamin, zakrywając mikroport w trakcie rozmowy.

Decyzja o tym, kto odpadnie z “Big Brothera“, spoczywała jedynie w rękach widzów. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby – poprzez wysyłanie SMS-ów lub online na stronie programu.

“Dwa tygodnie to było dla mnie za mało, żeby się rozkręcić i pokazać swoją twarz. Pierwszy tydzień to było macanie uczestników, potem miałem kryzys, byłem markotny i chciałbym móc jeszcze chwilę tu pomieszkać. Odszedłbym z niedosytem” – mówił Darłak w pokoju zwierzeń tuż przed werdyktem widzów.

“Chciałbym dać coś grupie. Wyszedłbym z niedosytem, a tego bym nie chciał” – powtórzył po rywalu Urban.
Jak poinformowała Agnieszka Woźniak-Starak, decyzją widzów (52 proc. głosów), willę w Gołkowie musiał opuścić Tomasz Urban.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *