Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Magda Wójcik to dobra koleżanka polskich celebrytów

Magda Wójcik, uczestniczka najnowszej edycji „Big Brothera”, nie jest co prawda aktorką, ani modelką, jednak doskonale zna świat show-biznesu, bo sama poniekąd się w nim obraca. 31-latka jest dobrą koleżanką polskich celebrytów.

W najnowszej edycji „Big Brothera” przeważają osoby, które śmiało można nazwać medialnymi. To określenie pasuje do 31-letniej Magdy Wójcik, która, choć sama nie ma na swoim koncie telewizyjnych występów, jest dobrą koleżanką polskich gwiazd. Magda kumpluje się z Maffashion – rok temu bawiły się razem na festiwalu Coachella w Kalifornii. Magda lubi też imprezować z topowymi polskimi influencerami i młodymi celebrytami. Na co dzień kumpluje się z m.in. Dawidem Kwiatkowskim, Julią Wieniawą, Honoratą Skarbek czy Radkiem Pestką.

Jednym z jej przyjaciół jest również Patryk Spiker, nowy uczestnik emitowanego na MTV programu „Warsaw Shore”. Uczestniczka „Big Brothera”, oprócz tego, że świetnie czuje się w towarzystwie polskich gwiazd, na co dzień pracuje w jednym z modnych butików w Londynie. Od 12 lat Magda Wójcik mieszka w Wielkiej Brytanii. Wcześniej studiowała biotechnologię żywności w Szkocji. W przyszłości chciałaby stworzyć autorską kolekcję ubrań. Jak przyznaje, bardzo dobrze czuje się w Londynie, bo to „wspaniałe miasto, a ludzie są bardzo tolerancyjni”. 
Więcej: https://www.radiozet.pl/Rozrywka/Filmy-i-telewizja/Big-Brother-2019-Uczestniczka-Magda-Wojcik-to-dobra-kolezanka-polskich-celebrytow?=push


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *