Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Chajzer i Ohme skrytykowani przez widzów.

Chajzer i Ohme skrytykowani przez widzów. Praktycznie przy kazdym wejściu na żywo w programie Big Brother Nocą na Instagramie i Facebooku Big Brother Polska wrze dyskusja na temat prezenterów nocnego programu. Wyraźnie widać, że para nie daje sobie rady z prowadzeniem programu i będąc osobno, a zwłaszcza będąc razem.

Jak ustalił “Fakt”, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zostaną rozdzieleni na wyraźne życzenie widzów. Ci zauważyli, że Chajzer i Ohme nieszczególnie dogadują się przed kamerami. Raczej spokojna psycholożka jest dominowana przez celebrytę, który ciągle wchodzi jej w słowo i niezmiennie stara się doprowadzić rozmowę do poziomu żartu.

Oni mają różne osobowości. Gosia jest ciepłą i spokojną dziennikarką, a Filip chce się ciągle wygłupiać. Trudno mu się skupić dłużej niż minutę, gdy ona coś mówi. To jej przeszkadzało, bo musiała walczyć o dojście do głosu, zamiast skupić się na merytorycznej i ciekawej rozmowie o mieszkańcach – twierdzi źródło tabloidu.
W najbliższych odcinkach “Big Brother Nocą” prowadzący mają zostać rozdzieleni, jednak co pewien czas będzie się zdarzało, że zobaczymy ich jeszcze razem w studio – jak np. w czwartkową noc, kiedy z domu Wielkiego Brata wychodziła Marlena.

“Big Brother Nocą” – Filip Chajzer za Ulę Chincz
Początkowo nocny program o godzinie 23 miała prowadzić z Małgorzatą Ohme Ula Chincz. Jednak w ostatniej chwili producenci zdecydowali, że to Filip Chajzer będzie w parze z dziennikarką. Duet ten ewidentnie nie wypalił, dlatego też produkcję czekają zmiany.
Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,111485,24596555,filip-chajzer-i-malgorzata-ohme-sie-nie-sprawdzili-big-brother.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *