Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Pierwszy dzień i pierwsze wymiany poglądów

Już w pierwszy dzień najbardziej wyrazistą postacią okazał się Daniel i Justyna. Ich wymiana poglądów na temat religii i religijności wywołała nie mały dyskomfort wśród uczestników. Justyna nie kryła oburzenia kiedy Daniel zaczął naciskać na temat dziewictwa w związku.

Wymiana zdań na temat wiary, boga i religii nie znalazła zwolenników. Daniel jako bardzo wierzący człowiek przyniósł ze sobą Pismo Święte. Z początku wszyscy przysłuchiwali się rozmowie jednak Justyna jasno zaznaczyła w pokoju zwierzeń, że jest przeciwna wszelkim radykalnym poglądom. Oburzyła się kiedy Daniel zaznaczał, że rozwód, seks przedmałżeński czy homoseksualizm jest grzechem. Justyna postanowiła przerwać tą rozmowę i wyjść.

Daniel wyraźnie wszedł do domu Wielkiego Brata z pewną misją. Mówi o tym głośno, że przybył zasiać ziarno i łosic “słowo”.

Daniel również przejął pałeczkę “wodza”. Wszystkich uczestników programu obudził wcześnie rano aby wstali na poranne ćwiczenia co zdecydowanie nie pasowało wielu mieszkańcom domu.

Maciej miał zadanie od wielkiego brata, podlać wszystkie kwiaty oraz nadać im imiona. Niezbyt z tego tytułu czuł się dobrze. Widać było, że wziął to jako żart i kpinę z niego, jednak nie miał wyjścia i wykonał zadanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *