Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

NATALIA WRÓBEL OPUŚCIŁA DOM WIELKIEGO BRATA. KTO ZOSTAŁ KOLEJNYM NOMINOWANYM?Natalia Wróbel decyzją widzów opuściła Dom Wielkiego Brata, wcześniej zdobywając aż sześć nominacji od uczestników. “Nie jestem zaskoczona” – zdradziła Bartkowi Jędrzejakowi w drodze do studia. Podczas nieobecności Natalii Wielki Brat zorganizował kolejne nominacje. Kto tym razem okazał się najsłabszym ogniwem i jest zagrożony?

Jak poinformowała Agnieszka Woźniak-Starak, do ostatnich chwil rywalizacja między dwójką uczestników była bardzo wyrównanaTuż przed programem różnica wynosiła trzydzieści głosów. Decyzją widzów, czyli 52 proc. głosów, willę w Gołkowie musiała opuścić 21-letnia Natalia Wróbel.

“Nie jestem zaskoczona” – stwierdziła, zapytana o przeczucia przez odprowadzającego ją do studia Bartka Jędrzejaka. Czy jej zdaniem Maciej zasłużył na kolejną szansę od widzów?

Maciek nie zasłużył. Zasłużyli Igor i Magda, to za nich trzymam kciuki” – skwitowała opuszczająca dom Wielkiego Brata uczestniczka.
Natalia Wróbel pochodzi z Bytomia. Już na samym początku występu w programie przyznała, że chce zostać celebrytką, ponieważ podoba jej się ich styl życia. W wieku 18 lat wyjechała do Włoch, a później przeprowadziła się do Szwajcarii. To tam poznała miłość swojego życia, czyli o dwadzieścia lat starszego partnera. 

Wielki Brat zadecydował o niespodziewanych nominacjach w Big Brother Arena. Zaskoczeni uczestnicy wytypowali do opuszczenia domu Tomka oraz Łukasza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *