Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Łukasz dokonał coming outu przed domownikami. “Nie chcę dalej iść w to kłamstwo”

“Big Brother”. Emocje w domu Wielkiego Brata sięgają zenitu. Każdego dnia docierają do nas zaskakujące wieści. Co wydarzyło się tym razem? Łukasz, który jeszcze dwa dni temu jasno przyznał, że nie jest gejem, teraz postanowił wyznać domownikom prawdę.
Program “Big Brother” powoli się rozkręca. Widzowie coraz bliżej poznają wszystkich uczestników, a atmosfera w domu Wielkiego Brata staje się napięta. Nie każdy chce bowiem już na samym początku zdradzać o sobie zbyt wiele. I tak też było w przypadku Łukasza, który zaledwie kilka dni po rozpoczęciu programu został wprost zapytany przez domowników o to, czy jest gejem. Ten wówczas jasno odparł, że nie, jednak chwilę później, gdy został wezwany do pokoju zwierzeń, wyznał, że rzeczywiście jest “biseksualny ze skierowaniem na geja”. Zaznaczył przy tym, że “nie chce się jeszcze otwierać, bo jest za wcześnie”. Dziś już wiemy, że chłopak postanowił jednak wyznać prawdę uczestnikom. Wczoraj dokonał przed nimi coming outu. 

“Big Brother”. Łukasz wyznał, że jest osobą homoseksualną 
Na samym początku Łukasz poinformował o swojej orientacji Igora, gdyż to właśnie on jako pierwszy próbował uzyskać od niego tę jakże intymną informację. 

Myślę, że jestem biseksualny ze skierowaniem na homo. Nie chcę iść w to kłamstwo dalej, bo się nie czuję z tym komfortowo – powiedział Łukasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *