Wielka Siostra Online

Newsy ze świata Big Brothera i mieszkańców domu Wielkiego Brata

Daniel Barłóg odchodzi z programu

Big Brother 2019:
42-letni Daniel Barłóg zdecydował się dobrowolnie opuścić program. Nie minął jeszcze tydzień, a już uczestnicy dostarczają widzom niesamowitych wrażeń. Jak wyznał Daniel Barłóg uczestnikom, czuje się niekomfortowo i brakuje mu przestrzeni. Zapewnił jednak, że nie ma do nikogo żalu. Informacja o tym, że Daniel rezygnuje z show pojawiła się również na oficjalnym fan page’u programu na Facebooku.

Daniel Barłóg jeszcze przed programem przyznawał, że ma misję w show. Chciał opowiadać pozostałym bohaterom o wierze i Biblii. W przeciwieństwie do pozostałych uczestników był wycofany, nie wchodził w konflikty i niechętnie chciał wskazać innych do opuszczenia domu.

42-letni uczestnik “Big Brothera” swoją decyzję ogłosił pozostałym uczestnikom przy śniadaniu. Miał im powiedzieć, że “nie jest sobą”, “dusi się” i “nosi go”.  Ponoć tęskni też za swoją partnerką, którą zostawił samą na ranczu. O tym, czy Daniel rzeczywiście pożegna się z programem, przekonamy się pod koniec tygodnia.

Uczestnicy programu są zdziwieni decyzją Daniela gdyż jak sam mówi o sobie “wojownik” walczy, a nie schodzi z pola walki oddając zwycięstwo walkowerem. Wyraźnie drażniące zachowanie Daniela dało się we znaki wszystkim. Jako Wielka Siostra Online dodam, że jego zachowanie było przepełnione udawaną szlachetnością w mojej opinii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *